Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni reggel/déle...

Mit lehet csinálni reggel/délelőtt Pesten?

Figyelt kérdés
24/48-as beosztásban dolgozom, délelőttönként teljesen szabad vagyok, ingyenes vagy olcsó programot/képzést/sportolási lehetőséget keresek.

2015. szept. 5. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg edzőterem van (viszonylag olcsók is). Akciós nyelvtanfolyamok is akadnak. Délelőtt elintézheted az ügyeidet vagy megnézel egy-két olcsó kávézót. A moziban vannak akciós nappk szóval néha egy filmet is megnézhetsz. Igazából rajtad múlik a keret és az érdeklődési kör. Írhatnám, hogy látogass meg egy kortárs galériát, de lehezt, hogy nem érdekel a művészet. Ja és persze a munkahelyed helyétől is függesz.
2015. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, szerencsére az edzést el tudom intézni munkaidőben is, így az edzőterem kimarad, nyelv tanulást is megtudom oldani egy-egy üres órában.

A mozit megjegyzem, a művészet nem igazán tud lekötni.


Igazából arra lennék kíváncsi mi az ami reggel 8-9 órától nyitva van.

Nem vagyok igazán helyhez kötve, tömegközlekedéssel szinte az egész belvárost bejárom.

2015. szept. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!