Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszakérjem? Bunkóság?

Visszakérjem? Bunkóság?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy múlt hétvégén voltunk állatkertben Nyíregyházán és ott aludtunk barátom tesójának a barátjának a tesójánál (igen rem értitek) és a benzinpénzbe 3000 forintot adtunk fejenként mikor felmentünk de mikor jöttünk haza ugy alakult hogy én egyik barátnőm miatt busszal jöttem, az 1500ft meg ott maradt ügye.. Visszakérjem? Anyagilag nem vagyunk a toppon éppen és a saját keresetemből van a pénz mert mamámékat (velük élek) nem akarom terhelni ezzel.

A másik meg az hogy amikor odaértünk este az állatkertből akkor velem rendeltette meg a pizzát a barátom tesójának a barátjának a tesója ez nem bunkóság? Vissza sem adta a pénzt meg nem is adott bele ha Elvileg vendégségbe vagyok akkor nem vendégül kéne látni? Nekem ehhez nem lenne pofám meg amúgy ők erőltették h aludjak ott. Ja meg vittem bort meg egy nagy tábla milka csokit is



#Nyíregyháza #pénz #visszakérés #Vissza kérjem a pénzem
2015. szept. 5. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

az 1500 forintot ne kérd vissza,

de ha a pizzából nem ettél (vagy ők nem adtak bele) azt megemlítheted, hogy kéne neked.

2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem más barátokat keress:) ha vissza kéred a pénzt az valamilyen szinten megalázó lesz számodra.. inkább felejtsd el az egészet
2015. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!