Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, hogyan beszélnétek ezt meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég költöztünk egy kis lakásba, amit azt hittem gyerekjáték lesz fenntartani, de sajnos eddig eléggé ki lett centizve minden fillér hónap végén. Mi lenne ha gyerekünk lenne vagy nagyobb lakás? Na de mindegy is.. a lényeg az, hogy a párom sajnos elég keveset keres - hamarosan műszakvezető lesz, de nem gondolom, hogy annyival megemelkedne a pénze. Én többet keresek nála, de így se a legversenyképesebb, most próbálok új munkát szerezi, de elég nehéz nyáron főleg hogy kocsink sincs így azt is kell néznem, hogy olyan helyen legyen ahova beutazni is lehet. Nem akarom megbántani, a világért se, imádom de sajnos nem ártana, ha ő is nézne új melót - már van 5 év tapasztalata, nem hiszem el, hogy nem menne. De félek, hogy ha ezt elkezdem pedzegetni, akkor megsértődik, pedig ő az aki egy hónapban sokat költ - cigi, ruha, haverok - én kb már csak a kaját veszem magamnak, max kétszer ha találkozom a barátnőimmel, egy italra, ennyi.


Nem vagyok pénzéhes, mielőtt támadnátok, de ez így nem lesz jó, főleg h ő akar gyerekeket majd (jó én is de ésszel gondolom át), tehát mit vár?? Az a baj ha én munkanélküli lennék hirtelen, akkor éhen halnánk konkrétan az ő fizetéséből.


2015. júl. 6. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kommunikáció a jó kapcsolat alapja.
2015. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj, ideig óráig elérek valami hatást nála, aztán ugyanúgy nem keres tovább.
2015. júl. 6. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom mindig itthon az asszonynak. 4. éve közalkamazott ugyan ott. Az életbe nem fog aprópénznél többet keresni - viszont simán dobbanthatna egy magán céghez ahol még tök kezdőként is a dupláját hozná haza minimum és lenne hova fejlődni.


De ő nem akar, mert ez közel van és kényelmes és alig kell dolgozni... Ilyenkor komolyan tüzet tudnék okádni.

2015. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!