Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kedzjek a naplóírásba?...

Hogyan kedzjek a naplóírásba? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék naplót vezetni mivel érdekes és furcsa dolgok történtek velem mostanában viszont szeretném az elmúlt időszakot is leírni. Íme a kérdéseim:

1. 1.nek leírtam egy ilyen kis rólam részleget és most jönnének a történtek leírjam hogy mi történt velem eddig? Mármint leírjam az eddigi életemet is vagy az elmúlt hetet leírom és mehetek tovább?

2. Hogyan kezdjem el? Kedves naplóm vagy valami más?

3.Hogy írjam? Úgy mintha valakinek elmesélném vagy csak mintha átgondolnám hogy ezen a napon mi történt? És véleményeket is írjak?

4.Hová rejtsem? Nem szeretném hogy valaki beleolvasgatna pl. Anya takarítás közben, ezért kéne neki egy jó hely ahol senki sem keresné vagy találná meg véletlen sem

5. Csak eleinte lesz ilyen furcsa hogy így gyakorlatilag a "senkinek" írom? :D

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) 13/L



2015. szept. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Igen. 20 év múlva lehet nem fogsz rá emlékezni

2.Ahogy szeretnéd

3. Mintha a sajátos lenne

4. Nem tudom milyen a szobád. Ha van nem használt cipősdobozod a polc tetején sztem oda 😃

5. Nem a senkinek hanem magadnak írod. Gondolj bele mikor majd később elolvasod jól bele tudod élni magad

2015. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) El is kezdem megírni :D
2015. szept. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!