Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe de sajnos nem kívánom a testét. Mihez kedzjek?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy megtaláltam az igazit benne, a személyisége magával ragadott. a gond csak az hogy nem tetszik a testalkata, amolyan fomrátlan teste van. emiatt sokszor nem tudok teljesíteni.

33F



2015. ápr. 8. 18:50
1 2
 1/14 To7ka ***** válasza:
76%
Járjatok el edzeni! Erre való a párkapcsolat, együtt fejlődtök, a legjobbat hozzátok ki egymásból, motiváljátok egymást, előrébb léptek, jobbak lesztek! Vagy ülj otthon és dobáld csokival....
2015. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor te nem vagy szerelmes.
2015. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt sportolni,lehet javítani az alakján,és akkor már minden stimmelni fog.
2015. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Öcskös egyértelmű a válasz: D.U.G.Á.S !!!!????????


Ez nem kérdés ,mire vársz?

2015. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő azt hiszi magáról hogy alakja van..és szokott járni edzeni de sajnos nem látszik rajta. félek felhozni neki a témát
2015. ápr. 8. 18:55
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
én is jártam már ugyanígy, hogy nem kívántam de a személyisége nagyon megfogott :)
2015. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez így nem szerelem, max próbálod bebeszélni magadnak...Ha az ember szerelmes, akkor kívánja is a párját, úgy ahogy van.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj finoman célozgatni rá, ha nem veszi az adást akkor mondd meg hogy ez az egyetlen dolog amit nem érzel rajta tökéletesnek, de ezt ne akkor közöld amikor már nem érzel iránta semmit, mert azzal csak nagggyon megbántanád! Amíg szereted, addig van esély változtatni, szóval tedd meg már most, különben iszonyat sértő lesz a nőnek! Amúgy ha csak annyi a baj h kicsit husisabb akkor nincs probléma, 1-2 hónap edzés és diéta kész, vagy pontosan mi a baj a testével?
2015. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond,hogy valójában csak a lelkébe vagy szerelmes nem az egész nőbe.Így pedig soha nem lesz tökéletes ez a kapcsolat.Én is jártam már így.Bár fiatal voltam és én tényleg szerelmes.Mert akkor ez nem zavart.

Sőt.Sokszor érzem azt,hogy ritka az amikor egy nő szépsége és szexuális kisugárzása találkozik a vágyaimmal.

2015. ápr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy tényleg Csak ez-e a baj, mert ha szerelmes valaki, akkor nem számít ha van egy kis testi hibája! Ha egyszer már belészerettél, biztos vonzott a teste is, lehet hogy valami más problémád van, de a testére vetíted ki, mert az az első ami eszedbe jut vele kapcsolatban.
2015. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!