Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2015. 09.22-28 án tényleg...

2015. 09.22-28 án tényleg világvége lesz?

Figyelt kérdés

Lesz vagy nem? Ezzel amugy akik ezt kiirják mit akarnak ezzel a világvégésdologgal? Eggyálltalán mért irják ki?

Vagy most 2015-ben tényleg megsemmisül a föld és vele az emberiség is? Én ezt nem értem! Most azt irják hogy egy aszteorida ketté vágja a földet! Ez igazz?!!😟. Most akkor megsemmisül 2015 szeptember 22-28 án a föld vagy nem? Csak az igazat köszi.


2015. szept. 18. 15:33
 1/9 LifeHD válasza:
Nemtudom hányszor jósolták mér meg a világvégét, áramtalanságot, öröksötétséget stb. Én nem hiszek az ienekben ja és ha megtörténne a világvége akkor 100% hogy a hiradóban is leadnák szóval szerintem megnyugodhatsz :)
2015. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22-28-ig vágja ketté a Földet? hogyhogy olyan sokáig? Nem értem. Na, de még messze a 22 - addig is tegyük szépen a dolgunkat.
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb eljön a világvég...föld már nem bírja ezt a sok embertömeget ami él...nem tudja természetesen szelektálni azt.
2015. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen kizártnak tartom, mert már születésem előtt öt évszázaddal vége lett mindennek.
2015. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen! Vége lesz a világnak, ez biztos. Ugyanúgy, mint tavaly meg tavalyelőtt, pont ahogy ígérték. De ne aggódj, ha az ideiről lemaradsz, majd megnézed jövőre, minden évben akad egy gyilkos meteor, járvány, gyíkemberek, atomháború, veszett mókusok és társaik.
2015. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon 30 évvel késöbb érkezik a világvége.
2015. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan világvége lesz, mint az előző 242 alkalommal: [link] amúgy meg tök logikátlan ez az egész hülye vérhold elmélet, már vagy 20x előfordult ilyen 4 gyakran vérhold, sosem volt semmi... és könyörgöm, hogy tudná már egy aszteroida kettévágni a Földet? Egy aszteroida még ahhoz sem elég, hogy az egész emberiséget kipusztítsa, max egy kontinensnyi kárt tudna okozni,ha szerencsénk van Amerikába, de nem, nem lesz meteorbecsapódás, azt az állatok már rég megéreznék de a kutyámon nem tapasztalok erre utaló jeleket, mert már csak 4 nap van hátra, ez a CERN elmélet meg hogy az illuminátusokat is belevonják... én csak nevetni tudok ezen :D
2015. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és a NASA meg a magasabb színtű csillagászok szerint sem csapódik be az a meteor, megint csak valaki fontos akart lenni, és kitalálta, hogy nehogy már 2015-ben ne legyen világvége :D
2015. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen az iskola ketté vágja a földet mert egy nagy sz*r
2015. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!