Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket? És a segítségeteket!

Figyelt kérdés

Nokia 5800 Xpressmusic telefonról kéne vélemény?!


-Kinek mennyire jön be?

-Telefonálásnál milyen?Rendesen lehet hallani amit a másik mondd?

-Milyen játékokat lehet rá rakni?(ha valaki tud olyan oldalt ahol lehet letölteni légyszives irja meg)

-Meddig birja az aksija?

-Ingyenes a navigáció?Vagy ezt hogy kell elképzelni?

-Wifi milyen rajta?Mennyire hozza be az oldalakat?

-Milyen a fülhallgatója /speciális/?Szóval ha nézek rajta 1 filmet és bedugom akkor csak azon keresztül lehet hallani?

És még egyéb észrevételeket kérlek irjatok nekem

15/L


2010. márc. 14. 20:53
 1/1 anonim válasza:

1. n ekem nagyon bejön!jó az érintőképernyője a giroszkópja stb.(JÓ)


2.Rendesen lehet hallani kivéve ha hibásat kapsz(kicseréltetheted)


3.ÁÁ nagyon jó játékok vannak rá(legjobbr. bubbles) nokiaprogramok.hu ott sok program játék van!(a fóruma is jó)


4.Az aksi gyenge pont hát ha folyamatosan használod amit első pár héten lehetetlen kibírni 1-2 nap de ha csak van telefonálsz sms akk 3-4


5.hát ha ingyenes navigációt akarsz akkor a legjobb a garmin vagy a sygic gps.


6.a Wifije nagyon jó nem kottyan meg a youtube se neki.


7.jó a füllhallgató de ha nem tetszik akkor ki lehet cserélni mivel 3.5-es(normál) jet dugója van!


8. sztem nagyon jó és hasznos telefon


remélem segítettem


Tóbi

2010. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!