Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kezelni?

Hogyan tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Nem kérkedés kép írom le de nemrég mi nyertük meg az 5 milliárd forintot ! Aztán az egész helyzetet nem tudom kezelni ! Elköltöztünk a panellakásból egy hatalmas villába ( 450 négyzetméteres) Az toyotánkat lecseréltük több luxusautóra én is kaptam egy Nissan GTR-t (23 éves fiú vagyok) Sok a zaklatóm ( lányok ) Én nem akarom ezt az egészet !! Bele örülök,hogy körülbelül 10 perc nyugtom nincs ! Hányingerem van a sok nyálas majom ribitől ! SEGÍTSETEK !!!!
2015. okt. 14. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzed van fogadj fel egy biztonsági szolgálaton keresztül egy személyi testőrt.

Csinálj új facebook profilt, cserélj számot, és ha a városba mész ad ki magad szegénynek.

Jól öltözött de nem puccos.

Amúgy csábít engem is az új szociális helyzeted hogy zaklassalak csak annál többre tartom magam.

Szűrd a leveleid segítséggel adj fel újság hirdetést hogy segítőt keresel azt hiszem szociális gondozónak hívják.

Ne adj neki álomfizetést elég a minimálbér nettóban.

2015. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lányokat le tudod rázni a gorillákkal!

Csettintesz és 4 gorilla körül vesz a buliba és csak azt engedi a közeledbe akire rámutatsz. Pénzért 100%-os védelmet kapsz. Sőt kiviszik a klubból és elmagyarázzák hogy verés jár ha zaklat. Törvényesen ölhetnek is a security emberei a védelmed érdekében.

2015. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!