Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy gáz az ha vallásos...

Jézus szolgája kérdése:

Nagy gáz az ha vallásos létemre nem csipem a papokat?

Figyelt kérdés

persze nem mindet,10 - 9-en érzem az álszentséget.

tehát van kivétel,de az ritka.



2015. okt. 19. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog, az ember nem szerethet mindenkit.

Attól még, hogy vallásos vagy, lehetnek saját gondolataid és véleményed, ezt (tudtommal) nem tiltják.

2015. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem,de nekem egy pap nem is tilthatná.

csak az a baj hogy elég jó ember ismerő vagyok és ha egy pap álszent finoman fogalmazva inkább távol maradok tőle.

és nem úgy tekintem mint egy tisztelendőt.

2015. okt. 19. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
ismétlem ez egy természetes dolog, nem gáz.
2015. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2015. okt. 20. 09:43
 5/6 anonim válasza:
Ha van Bibliád olvasd el a Máté evangélium 23 rész 13-36-ig verseit.Magad fogsz meglepődni, hogy Jézusnak milyen véleménye volt a papokról. Viszont, ha vallásos vagy, jó lenne, ha magad néznél utána, (természetesen a Biblián keresztül)hogy milyen hivő ember is vagy.
2015. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem vagy egyedül ebbe...maga a Biblia is eliteli a papok viseljedését.....mivel már nem Isten, hanem emberek érdekeit szolgálják,,,,ime mit mondd a Malakiás 2 rész 7-9Mert a pap ajkainak kell őriznie a tudást, és szájából törvényt vár a nép,+ hiszen a seregek Jehovájának követe ő.+

8 De ti letértetek az útról.+ Sokan megbotránkoztak miattatok a törvényben.+ Megrontottátok Lévi szövetségét+ — mondja a seregek Jehovája. — 9 Én pedig megvetetté és megalázottá teszlek benneteket az egész nép előtt,+ hiszen ti sem őriztétek meg utaimat, hanem részrehajlóak voltatok a törvényben.”

2015. dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!