Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ebay-es panaszokra mikor...

Az ebay-es panaszokra mikor válaszolnak?

Figyelt kérdés
Ebay-ről várásoltam már számtalanszor, eddig minden áru megérkezett rendesen, de legutóbb miután megvettem letörölték a terméket. Az ebay azt írja hogy pénz visszafizetési garancia van de hiába írtam eddig semmi választ nem kaptam . Várnom kell még vagy már nem kapom vissza a pénzem?

#eBay #panasz #törölték a megrendelést
2015. okt. 21. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem levelet írni kell, hanem dispute-t nyitni. Ha ott az eladó nem segítőkész, akkor claim-mé emelheted az ügyet, és akkor az eBay munkatársainak már kötelessége lesz dönteni az ügyben. Amúgy lehet, hogy a szavak mások (nem dispute hanem case) de a lényeg az eljárás. Azt neked kell elindítanod pár kattintással
2015. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , küldtem vissza jelzést hogy nem kaptam meg a terméket de semmi választ nem kaptam mert ezt az eladót törölték az ebay-ről.
2015. okt. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!