Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elköltöznétek így albérletbe?

Elköltöznétek így albérletbe?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok van egy 24 éves barátnőm aki még egyetemista nappalin (MSc) és így korlátozottan tud dolgozni, de inkább nem. Pesten tanul, de mi vidéken élünk, most gondolkodtunk rajta, hogy jó lenne együtt lakni, mert ő nagyon messze él és időben és pénzben is sok az utazás.. Viszonylag jól keresek, de van egy autóhitelem ami 45.000 havonta, plusz az albérlet lenne 60, a rezsi 30-40 körül, és akkor még nem ettünk, nem tankoltam az autót, mert sajnos ahol dolgozok oda nem jár busz, így nincs lehetőségem ezen spórolni. Egy közeli városban tudnánk együtt élni ami nekem messzebb lenne 15km-el a lakhelyemtől, de neki csak egy busszal kellene akkor feljutni Pestre, ami kényelmesebb vagy ez lenne vagy ideiglenesen amíg tanul (1év még) addig a szüleimhez költözne és amint talál munkát mennénk. A szüleim benne lennének jó a viszonyunk, csak innen neki nehézkesebb a feljutás. Nem nagyon tudok dönteni mit csináljak, már napok óta nem tudok aludni emiatt. Ti mit tennétek?
2015. nov. 3. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel?
2015. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
250
2015. nov. 3. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Autót eladni, olcsóbb használtra cserélni esetleg, tavasztól esetleg robogó? És akkor talán épp elég lenne a fizud havonta az albérletre meg a többire. A szülőkhöz költözés semm rossz, ha mondjuk külön lakrészben meg lehet oldani, de ez sok konfliktus forrása lehet, azért jobb külön, persze ideiglenesen azért ki lehet bírni, amig befejezi az egyetemet.
2015. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hitel miatt nem tudom eladni és cserélni (még 3 év), szülőknél az emeleten lennénk nem lent ahol ők vannak.
2015. nov. 3. 10:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor autóhitellel nem lehet megoldani szerintetek?
2015. nov. 3. 10:16
 6/8 anonim válasza:
100%,hogy nem költöznék így albérletbe! Javaslom,hogy te se tedd!
2015. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt az 1 évet a szüleidnél kibírjátok. No para.
2015. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg lehet oldani, de minek nyomorogni, ha nem muszáj? ha nem megy a szülőkkel együtt, még később is bármikor megpróbálhatjátok az albérletet
2015. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!