Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változtassak az életemen?

Hogy változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Naponta főzök hatunkra,beteg anyóst ápolok,már 6 éve és mostmár kivagyok... Mindig mosolygok,és úgy teszek mintha minden ok lenne. Volt már hogy kifakadt belőlem, hogy képtelen vagyok ezt folytatni,a férjem nem érti mi bajom van,nem kell munkahelyre mennem,(pedig szivesebben mennék)mindig ezt hajtja,hogy nekem milyen jó,na volt már olyan is hogy azt mondta,ő képtelen lenne igy ápolni.
2015. nov. 19. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Hülyének érzem magam,hogy idegenektől kérdezem,hogy éljem az életem,mikor sejtem én is hogy kellene,csak úgy érzem sarokba vagyok szorítva,mert van egy betegem,nem szeretnék hozzá ápolónőt fogadni.
2015. nov. 19. 12:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anyukám dolgozik a beteg anyja mellett és (elmebeteg lánya mellett), és férje sincs már...

Részvétem. Nem tudok mást mondani...

Mi hiányzik az életedből és mi sok benne?

2015. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vannak sokkal rosszabb helyzetben élők is. Anyósom parkinsonos,alzheimeres, nehéz az ápolása,sok türelem kell hozzá. Dolgozni szeretnék, az emberek társasága hiányzik leginkább,de nem tudom akkor ki rendezné addig az itthoni dolgokat,pl.ki fürdetné meg a beteget,ha tele a pelenka. A te anyukád egy hős,remélem tudja.
2015. nov. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!