Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a leghumánusabb...

Szerintetek mi a leghumánusabb gyilkolási módszer?

Figyelt kérdés

Gyógyszer és lőfegyver nélkül szerintetek mi a legjobb módszer egy emberi élet kiontására?


Magyarázat: elkezdtem írni egy történetet amiben ez előfordul. Egy olyan ötletem sincs, ami ellene ne lenne valamilyen ellenérvem.


2015. nov. 25. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Helikopterrrel felviszem pár km magasra és kilököm.
2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs helikopter, a széttrancsírozódás nem humánus.
2015. nov. 25. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó akkor kilövöm az űrbe és 0,8 másodperc alatt kővé fagy.
2015. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valami olyan amit átlagfizetésből is meg lehet oldani?
2015. nov. 25. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Lelökni a tizedik emeletről. Egy pillanat alatt beáll a halál, valószínűleg sokkba kerül az áldozat előtte, hogy még azt a pillanatnyi fájdalmat se érezze. Gondolom, az nem számít a humánusság szempontjából, hogy nagy mocsok lesz az aszfalton, mert az áldozatnak már úgyis mindegy.
2015. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vonat alá fekvés ?
2015. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor fordítsuk meg a kérdést:

Választanod kell hogy ölnek meg téged, mit választanál?


Egyéb: 7. emeltről már zuhant le egy nő, úgy hogy "csak" a csípő csontja tört el és életben maradt (volt még ott valami, talán egy fa tompította). A másik fele pedig az, hogy 10 emelet magasról kb 4 másodperc "lejutni". Annyi idő alatt nem hiszem h elájul bárki is.

2015. nov. 25. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig szexeljek mig szivrohamot kapok.
2015. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megvárni míg elalszik, majd artériáját elvágni.
2015. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy egyből agyba szúrni egy szöget, mint a lobotómiánál. Az érvágás jó lenne, de túl lassú.


De akkor fordítsunk még egyet a kérdésen: édesanyádat ha meg kellene ölni, hogy ne szenvedjen, hogyan csinálnád?

2015. nov. 25. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!