Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom a sulis nyomást,...

Nem bírom a sulis nyomást, egyszerűen kikészültem és úgy érzem nincs bennem több. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok(7.-be járok) egyszerűen nem bírom elviselni az iskolát. Rengeteget kell tanulni,mindenből. 2-kor érek haza minden nap és 6-7óráig tanulok és a nap végére úgy érzem magam,mint egy zombi...egész nap kb 2 szendvicsen élek, mert nincs időm enni. Rendszeresen van hányingerem, szédülök, légszomjam van és nem tudok mit tenni. Ha nem tanulok nem jutok be abba az iskolába ahova szeretnék, és ha nem jutok be akkor sz*r se lesz belőlem, de ettől a sok gülizéstől nem jut időm semmire(még enni se) és nem tudom mit tegyek...:( ti mit tanácsoltok
2015. dec. 7. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szepen oszd be a napodat, legyen idod enni rendesen(es normalis fott kajakat nem pizza gyros doritos meg nem tudom mik), a taplalkozas nagyon fontos!

En minden nap napi 7 orat ulok suliba plus meg 40 perc ut oda-vissza (10es vagyok), delutan megcsinalok mindent max 3 ora alatt(es jo tanulo vagyok). Az biztos hogy sok szabad idom nincs de mindig normalisan kipihenem magam, nem tul stresszesek a napjaim.

2015. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szánnod kell időt minden nap a normál életre is. Tehát az olyanra amilyet a nyári szünidőben is csinálnál. Bármire, amihez kedved van. Ez kipihenteti a lelket. Ez után lelkileg megerősödve veszed az akadályokat.

Mikor a műszaki egyetemen nem sikerült az első matek szigorlatom (ott kemény), utána nem álltam neki tanulni mint az őrült. Ellenkezőleg, felültem a biciklimre és aznap kirándultam egy nagyot a természetben. A következő szigorlat már nem munkának tűnt hanem mint ha egy számítógépes játékon akarnák győzni, szinte játéknak tűnt. Az sikerült és utána nem is éreztem kimerültséget. Szóval szakítani kell időt élni is. Bármire amihez kedved támad.

2015. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!