Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegileg kikészültem, egyszerű...

Idegileg kikészültem, egyszerűen nem bírom elviselni az apám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy velejéig ostoba ember, aki e mellett még iszonyúan alpári modorral rendelkezik, nem tudok már mit csinálni gyűlölöm, sík ideg vagyok ha már meglátom. Egyszerűen annyira lehúz, hogy semmit nem tudok csinálni ha itthon van (pl: tanulni,) sokszor magam is ugyan olyan szarnak érzem mint amilyen ő, ettől rettegek, hogy majd olyan leszek mint ő, ez kezd felemészteni. elmenni nem tudok, pedig már nagyon szeretnék, 19 éves vagyok, tanuló
2013. márc. 11. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a legjobb megoldás, ha tényleg elköltöznél. Nem tudom hol tanulsz, kollégiumba nem tudsz menni. Vagy rokonokhoz?

Ha ez megoldhatatlan, akkor én azt csinálnám, hogy elmennék kávézóba, beülnék olyan csendes helyekre, ahol lehet tanulni. Csak estére mennék haza.

Gondolom apukád nem fog megváltozni, ha mindig ilyen volt, úgy beszélt veled. A legjobb, ha kerülöd. És egy adandó alkalommal elköltözöl tőle. Anyukádról nem írtál, nem tudom vele milyen a kapcsolatod vele, ő hogyan kezeli ezt helyzetet. Vele kéne ezt megbeszélned.

2013. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az adandó alkalommal elfogok költözni, addig megpróbálok erős lenni, de már nem bírom. Anyukámmal jobb a kapcsolatom mérföldekkel.
2013. márc. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!