Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,de hosszú leszek. 18éves vagyok, túl az érettségin. A tervem az volt,hogy színitanodában folytatom tovább tanulmányaim. Nem vettek fel. Nincs se tapasztalatom,sem rengeteg pénzem rá. De ezen és azon kívül ,hogy valamilyen formában a médiában szerepeljek ( énekes,műsorvezető,szinkronszínész stb..) semmilyen munka nincs ami vonz,vagy kicsit is érdekelne. Ezekre viszont kb.semmi esélyem. 18éves létemre teljes mértékben saját magam tartom el,nem számíthatok a továbbiakban szülői segítségre. Beíratkoztam egy okjre,irodai asszisztens képzésre (bár egyáltalán el sem tudom magam képzelni ezen a területen) ,de ez tűnt hirtelen a legjobb ötletnek,mert az iskola nappali tagozatnak számít,de mindössze heti 1x kell bejárni,így a többi napon diákmunkát tudok vállalni,illetve mivel édesanyám meghalt kapom az árvaellátást is. De nem tudom,hogyan tovább...

A másik dolog, hogy már 3éve együtt vagyok a barátommal és felajánlotta ,sőt nagyon szeretné ha hozzájuk költöznék,mivel messze lakunk egymástól ,így csak a hétvégéket töltjük együtt. De nem vagyok jóban a családjával ,nem tudom,hogy ők valójában mit gondolnának erről,mert elméletileg nem zavarná őket...Viszont nem érzem és szerintem nem is tudnám magam ott otthon érezni. De ahol most lakom ,utálok lenni. Ketten apukámmal,akivel nem jövünk ki valami jól. Folyamatosan csak veszekszünk és ezt nem kezelem jól. A barátaim mind messzire költöztek,mert mindenkinek sikerült a sulis terve rajtam kívül. Egy (a rengeteg éve legjobb) barátnőmön kívül gyakorlatilag senki nem maradt a közelemben .6évig jártam táncra,ahol a csapat a második családommá vált. De ezen a szinten már profi versenyekre mentünk,nekem a nyakamon volt az érettségi és nem tehettem meg a csapatommal,hogy nem vagyok ott minden edzésen így abba kellett hagynom. Utána pedig már a munka miatt vált lehetetlenné. Így őket is elvesztettem. Szinte teljesen egyedül érzem magam. Fogalmam sincs ,hogy mit kéne tennem. Elvagyok veszve. Más is ilyeneket él át ebben a korban? Nincs jelenem,nincs biztos célom..Hogyan oldjam meg?

Köszi annak ,aki végig olvasta. 18/L


2015. dec. 9. 03:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így az éretségi után, nyugi nem csak teérzel így ilyenkor elég sok nagy változás van az ember életében, de a változás jó..

Ha valóban szeretitek egymást a barátoddal ő egy biztos támpontja lehet az életednek.De ha elköltöznél hozzá apukád magányában összeomlana (bár nem tudom milyen ember és h milyen a viszonyotok), azért ezt is vedd figyelembe. Szóváltások minden családban vannak néha, még a legjobbakban is. Ha viszont nagyon rosszul érzed otthon magad akkor inkább próbáld meg máshol az életet, miellőtt az itteni rosz magával ránt. De te ismered a helyzeted neked kell a végén döntened.

U.I.: Ilyen korban senki se tudja mi akar még lenni, aki mást mond az hazudik vagy a szülei által belesújkoltakat mondja.

2015. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!