Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tengerimalacommal?

Mit tegyek a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
2 éve van egy tengeri malacom,nagyon barátságos és csöndes. Az egereim halála után úgy döntöttem legyen mellé még egy tengerimalac hogy ne legyen egyedül.3 hónapja már hogy az új velünk van de hatalmas hisztiket rendez. Ha egy kis neszt hal hangos visításba kezd akár hajnali 3 kor is. Adok neki enni addig csöndbe marad de rá 10 perce megint elkezdi (nagyon erőszakosan) és ha felemelem a hangom vagy rákiabálok ő még erősebben rázendít. Próbáltuk azt hogy lefújjuk vízzel de hiába odébbmegy és újra elkezdi.Mit tegyek vele hogy ne csinálja ezt minden áldott nap?
2015. dec. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, érdemben nem tudok segíteni, de ha még nem próbáltad, tedd fel a kérdésed a gemon.ro oldal fórumán, mert ott tele van lelkes és tapasztalt tengerimalacozókkal, ők nagyobb valószínűséggel adnak használható tanácsot.

2015. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vízzel lefújás inkább kínzás. A tengerimalacok értelmes állatok, de nem olyan, mit egy kutya vagy egy macska, nem érti a büntetés vagy a kiabálást. A gemon.ro tényleg jó, de felteheted a kérdésedet ebben a csoportban, itt eléggé képben vannak: [link]
2015. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele én is... Nem én kiabálok rá hanem a szüleim szolnak oda neki hogy fejezze be.. Köszönöm az oldalak . :) megnézem ott mit irnak
2015. dec. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!