Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan váltsam valóra az álmaim?

Hogyan váltsam valóra az álmaim?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van valami álma, célja amit elszeretne érni. Az enyémet nagyon nehez valoravaltani szinte lehetetlen, de az baj hogy még is reménykedek és folyton rá gondolok, és már nem birom.Néha oyan hülyének és magányosnak érzem magam ennek a terén.Szeretnek Amerikába menni majd és elsősorban ott színésznő lenni de már kiskorom óta, most tizennégy éves vagyok és szinmuveszeti egyetemre szeretnék menni csak ha nem vesznek fel amit szerintem biztos hogy nem fognak és másképp meg nem valosithatom meg az álmom.Szóval nem tudom mit tegyek vagy gondoljak de a lényeg hogy elszeretnem érni a celjaim csak olyan lehetetlennek és elérhetetlennek tűnik az egész hogy legszivesebben feladnam és nemtudomm...csak nem megy, a remény nem akar megszunni bennem.A szívem mélyén érzem hogy sikerülhetne ha mindent megprobalnek és szerintem meg is kellene próbálnom... Ti mit szóltok hozzá szerintetek próbáljam meg megvalositani vagy elfelejteni? Vagy szerintetek szinmuveszeti egyetem nélkül lehetek színésznő külföldön?
2015. dec. 17. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy az USA-ban (Nem, Amerika az nem egy ország, hanem egy földrész) színésznő legyél semmi nem kell, 4 általános se. Úgy tudod ezt megpróbálni, hogy ha felnősz ki mész az USA-ba dolgozni, akárminek, és munka mellett annyi castingra mész el, amennyire csak tudsz.
2015. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt komolyan gondolod, akkor szerintem próbáld meg. Ehhez persze kell nyelvérzék bőven, érthető okokból. Viszont bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem ha az a célod, hogy tényleg nagyon-nagyon híres színésznő legyél, akkor ez nagy valószínűséggel nem fog összejönni, mivel ahhoz hatalmas tehetség kell, de még ha ez meg is lenne, akkor sincs semmi garantálva, mert sok a jó színésznő, de sokukban nincs meg az a plusz, ami a világhírűekben igen. Például milliomos,híres szülők... Mert sajnos manapság 2 ugyanolyan tehetségű ember közül a híresebb szülőkkel rendelkezőt fogják választani. De ettől függetlenül lehetsz színésznő ott, miért ne lehetnél? És nem kis szerencsével és nagyon sok munkával, tehetséggel lehetsz akár nagyon híres is.;)De azért ha emellett döntesz, ne csak erre koncentrálj, hogy ezt elérd, mert mi van, ha neadjisten nem vesznek fel a színművészetire? Tehát legyen egy B terved is. És azért várj még szerintem ezzel a döntéssel, lehet, bár nem valószínű, ahogy olvastam, de lehet, hogy pár év múlva nem is színésznő akarsz majd lenni.
2015. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!