Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menekülés otthonról, hogyan?

Menekülés otthonról, hogyan?

Figyelt kérdés
El akarok tünni itthonról,itt folyton bántanak, folyamatosan terrorizálnak, senkim és semmim nincs, nem hogy pénz,de még 8 általánost se tudtam elvégezni családi okokból, ha itt kell maradnom akkor inkább meghalok!
2015. dec. 21. 11:54
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ez egy nagyon komplikált kérdés, mielőtt végleg elmennél otthonról, talán gondold át még egyszer az egészet. Tudom, hogy könnyű ilyet mondani, de távolról sem támogatom az ötletedet. Én is sok mindent éltem át (a lelki terrort is beleértve), és nekem sem volt senkim, hogy segítséget kérjek, vagy ha volt is, nem mertem segítséget kérni, mert akkor még azért is bántottak volna...

Próbálj keresni valami az életben, amibe kapaszkodhatsz! Lehet az hobbi, személy, bármi, amit ha csinálsz/akivel ha vagy, jól érzed magad. Hidd el, hogy nem létezik, hogy valakinek csak a szar jusson ki az életében. Higgy magadban, és merj nagyot álmodni! Most lehet, úgy érzed, senkid és semmid sincs - bízz magadban, indulj el, keresd meg a boldogságod. Ne menekülj, ha menni akarsz.

Ha úgy adódik, írj rám, szívesen beszélgetek Veled erről. Nálam is volt holtpont, amiből kihúzott egy nem várt barátság és a zene világa.

Soha, de soha ne add fel a reményt!

Legyen szép napod!

2015. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!