Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem bírom tovább

Mit tegyek? Már nem bírom tovább

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliba év elejétől az öngyilkosság kerülget.Járok sportra ott vannak barátaim ,meg sok ismerősöm ,ők szeretnek meg minden ,családban sincs semmi probléma ,vannak még külön is barátaim.De a suliban vagyok szinte a legtöbbet és sokat szenvedek.Mert össze vesztem egy lánnyal és elég sokan az ő pártját fogják.Van egy másik kis csoport akikkel vagyok ,de 1 lány onnan kihasznál ,és folyton sérteget.Úgy érzem 3-an szeretnek onnan ,de azok se szoros barátságok ,és nagyon nem illek közéjük.És elvesztettem az önbizalmamat . :( Légyszi valaki írjon valamit ,mert nem akarok se szenvedni ,se meghalni.Ha gondoljátok priviben leírom hosszabban.

2015. dec. 25. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze én nem tudhatok mindent a helyzetedről, de ez egy olyan problémának tűnik aminek pár év múlva, vagy hamarabb is akár nem lesz jelentősége. Persze az is lehet itt kezdődik a lejtő..de inkább ne így legyen, még tehetsz ellene. Tudod mit akarsz ugye? Csak szükséged van valakire aki szeret. Egy útra, és egy támaszra. Öngyilkosságra nem látok indídétok a szavaidban.

Nekem nem puffaszkodásképp, de sokkal komolyabb problémáim vannak, valóban elbizonytalanodtam hogy küzdjek e még. Lehet számomra már tényleg nincs értelme, ezt a dolgot nem oldaná meg egy jó közeg, és egy szerető társ...

Sírd ki magad, használd ki a diákéveidet, tombolj, panaszkodj, adj helyet egy gyenge évnek. Majd ne felejts el lapozni, és ha megmentenek te leszel a legboldogabb.

2015. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnél beszélni róla, nyugodtan írj. :)

2016. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!