Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ideális ez az alkat?

Szerintetek ideális ez az alkat?

Figyelt kérdés
14 leszek májusban . Úszo vagyok . Heti 10szer van edzésem. 168cm es 54kg vagyok anyukám szerint nagyon sovány vagyok es csak azert vagyok ennyi kg mert izmos vagyok es erősek a csontjaim. Es a cicimmel van gond 75/B szerintem ez elég nagy az en koromban. Lehetne valahogy fogyni mellből?
2016. jan. 2. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is soványnak tartalak..Én 160cm magas vagyok és 63 kiló, és istenien érzem magam a bőrömben. Rendszeresen sportolok jó magam is..
2016. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es a melleim ?
2016. jan. 2. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a mellek genetika ajándéka. Ha hízol akkor hízni fogsz mellre is valamennyit. Ha a családod női tagjai kismellűek akkor a sors téged is kis mellekkel áldott meg. Sokkal nagyobb nem lesz, legfeljebb kis hízással nagyobbodhat egy kicsit vagy plasztikai sebésszel.
2016. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem szeretnem ha nagyobb lenne szerintem ez is elég nagy az en koromban. Es valahogy nem lehetne fogyni mellből ?
2016. jan. 2. 23:34
 5/5 anonim válasza:
Majd 27 évesen örűlsz neki és keveselni fogod. Én 166cm vagyok 52kgal és van rajtam husika, így való igaz az izom nehezebb örűlj neki :) meg minden sportoló álma hogy az edzéssel ne vesszen el a mellük
2016. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!