Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish oldalon szeretnék értékel...

Wish oldalon szeretnék értékelést leadni, de egyszerűen nem jövök rá hogyan kell?

Figyelt kérdés

Láttam már Magyar vevő is adott le értékelést,a termék minőségéről stb. szóval biztos lehet, segítsetek :)

Egyébként szuper oldal szerintem ,eddig minden megérkezett,azért van köztük silány kínai cucc, de hát onnan érkeznek és végül is 300 Ft.-os termékeknél nem várhatunk csúcs kategóriát. :)



2016. jan. 8. 11:04
 1/2 anonim válasza:

Szia

Miután megérkezett a terméked fognak értesíteni hogy értékeld a terméket.

2016. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen,már azóta valóban kiadta azt a menüpontot a termékek alatt h értékéles. Csak nagyon sok idő telt el mire meg történt és hiába néztem addig ott....
2016. febr. 11. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!