Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettél már náladnál...

Észrevettél már náladnál hatalmasabb lényt?

Figyelt kérdés

Hatalmasabb alatt intelligensebbet értek.

Néztél már az emberekre úgy, mint egy nagyobb élőlény részeire? Hogyan beszélsz az egyes emberekkel, akik részei egy nagyobb egésznek, de ők maguk nem tudnak róla? Hogyan nézett ki az a lény?


2016. jan. 8. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan épült fel az értelme annak a lénynek benned? Az elején, amikor még tanultad a nyelvet meg az egyéb szabályokat, akkor még emberekkel beszélgettél, és csak utána kezdett kirajzolódni egy hatalmasabb lény, vagy már az elején nem emberekkel beszéltél, hanem valahogy máshogy értelmezted?
2016. jan. 8. 11:44
 2/6 piriiiii ***** válasza:

Milyen hatalmasabb, intelligensebb lényre gondolsz?

Fogalmazhatnál világosabban, így elég kusza.

2016. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig is zavartak azok az emberek, akik intelligensnek próbáltak látszani, és pont az ellenkező hatást érték el. Mert a nagy megmagyarázásnak tűnő szöveg mögött semmi nincs, főleg értelem, csak terpeszkedő kifejezések egymásra halmozva hogy okosabbnak tűnj. Mint a kérdező, most.
2016. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
Valahol mélyen én is erre gondoltam, csak nem akartam megbántani a kérdezőt. :D
2016. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
?Gondolkozzunk csak kicsoda is az a gida, aki megsérült!
2016. jan. 8. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az emberiségre nézek, nem egy hatalmas, intelligens lényt látok, hanem egy már félig kiszáradt moszattelepet.
2016. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!