Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért unom ennyire az életet?

Miért unom ennyire az életet?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan,színötös vagyok minden tantárgyból,sok hobbim is van,amikben ki tudom élni magam.Viszont már évek óta bennem van az a gondolat,hogy mennyire értelmetlen ilyen átlagosan élni és engem ez már nagyon zavar,meg az,hogy emiatt senki sem ért meg.2014 nyarán már a depresszióhoz közeli állapotban voltam és nem is értem teljesen,hogy mitől.Mindig úgy ébredek fel,hogy hátha ma kezd új világrend kialakulni,hátha katonának soroznak be valami speciális küldetéssel,hátha úgymond hőssé válok és elismernek,hátha ma válik valóra valamelyik biblai csoda,hátha űrlények szállnak le a bolygón,hátha megvalósítom már valahára az időgépet........Tehát olyan kalandokra vágyok ami nem esik meg minden átlagos emberrel,valamint nagy dolgokat szeretnék véghez vinni és alkotni,de valahogy mindig kiábrándít a környezetem.Mit csináljak,hogy ne legyen ennyire unalmas?A szerezz barátokat,menj buliba,igyál alkoholt tipusú válaszoktól kíméljetek,mert ezeket már próbáltam.

2016. jan. 10. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy tervekről vagy nagy dolgokról beszélsz másoknak, általában vissza fognak húzni, le fognak beszélni a nagy dolgokról, szétzúzzák álmaidat. Ezért az ilyen dolgokat csak titokban tartva tudod csinálni. Persze a tapasztalatom szerint úgy meg általában unalmas.
2016. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, én többek közt emiatt kezdtem el szertelen életet élni, nem mintha elhatározástól függött volna a dolog. Ez a világ számtalan arcot képes felénk mutatni, olykor mindegyik meghatározhatatlannak tűnik, idegtépő izgalom kíséri néha, de van hogy kedvtelen értelmetlenség. Ki maga alatt van láthatja kelepcének, és van aki számára valóban börtön. Van aki pusztán a nyom hagyás véget halad csak, van akit az ismeretlen vonzza, van akinek az sem számít. Bölcs döntéseket hozni, utat találni nehéz. Fontos hogy ne csak haladjunk, hanem szünetet is tartsunk, és azt tartalmasan töltsük. Vagy úgy haladjunk hogy az út képes legyen élvezettel eltölteni minket. Vagy álljon impulzusok vadászatából a történet, miként az se baj ha rövidre sikerül. Ezer meg ezer irány közül választhatsz még, meglátni őket a legnehezebb. Ha jól tippelem fiatal diák lehetsz, így a legtöbb izgalom, életed nagy döntése előtted állnak még. Ebben a korban a tapasztalás valóban nagy szereppel bír, kiismerni az embereket magad körül, meg ismerni mi vonz, keresni mi az ami megihlethet, és motiválhat a továbbiakban. Szerintem légy talpon, beszélgess sok féle emberrel, és gondolkodj merészen nagyban. ( A barátok és a buli egyébként joggal közhelyes válasz.) Ez az élet egy kegyetlenül megfejthetetlen csoda, de egy csoda, ami értünk is van, nem csak fordítva. S gyönyörű is nem csak utálatos, izgalmas kaland is, nem csak unalmas rutin. Én egy különc bohém vagyok, nem biztos hogy az én életemhez hasonlóra vágysz..De azért arra kíváncsi lennék, a sok hobbid közt van ami művészi alkotófolyamatot jelöl?
2016. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dolgozd ki azokat a nagy terveket és üvölts a képébe a világnak! Ha már csak egy ember is van valahol aki épp csak elgondolkozott rajta egy percre már elértél valamit!

Hát nem izgalmas hogy van akit tán ugyan az a hajó úsztat? Hát nem izgalmas hogy tán mind ugyanabban utazunk? Ebben a térben ezer dolgot jelenthetünk, ami számos különbséget ábrázolhat, de ott bent valami ugyan az. Csak nemmindenki látja, nem mindenki figyel rá, nem mindenkire képes hatni... Légy önző ha szellemed, szíved vezérel, és légy körültekintő ha azt környezeted próbálja tenni.

2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!