Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Loptam. Most mit csináljak?

Loptam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy faluban lakom,van ott egy kisebb bolt.Reggel késésben voltam,bementem ennivalóért,amit az iskolába viszek.Vettem péksütit és egy üveg vizet.Az vizet berakatam a hónom alá,a péksütit leraktam a pultra.Megyek ki a boltból.már az út felénék járok,és észre veszem az üveg vizet,és rájöttem hogy nem fizettem ki.Nem félek hogy elkapnak,drága sem volt,de borzalmasan érzem magam.Most mit csináljak?Utálkozó kommenteket nem kérek,így is elég rosszul érzem magam!

13/L


2016. jan. 19. 18:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Menj vissza a boltdba, és mond meg, hogy múltkor nagy késésben voltál és a vizet elfelejtetted kifizetni.
2016. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban azt kéne,bár egy kicsit félek.De holnap bemegyek és kifizetem.
2016. jan. 19. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul érzed magad, de ha vissza mész kifizetni akkor nem történt nagy baj. Mással is történt már ilyen, nem fogják leharapni a fejed :)
2016. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, a boltos nagyon fogja értékelni, hogy becsületesen visszamentél, és nem csak, hogy haragudni nem fog, de egy rendes lánynak fog gondolni. Nyugodj meg, ebből nem lesz semmi baj.
2016. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!