Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Edzéstervek, étrendek? (bővebb...

Edzéstervek, étrendek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, 50.4 kg, 163 cm.

Pár hete elkezdtem edzeni mert nem vagyok megelégedve a testemmel. Fogyni nem szeretnék csak kicsit izmosodni, hogy legyen valami alakom is. Az edzés eddig elég jól megy, amikor csak időm adódik 30-60 percet szoktam edzeni. Csak egy baj van. Még mindig ugyanúgy, ugyanannyit, ugyanolyan egészségtelen ételeket eszem mint előtte..és tudom, hogy így nem sok látszata lesz a sok edzésnek. Szóóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mik azok az ételek amikből többet kéne ennem, illetve miket kerüljek? Írhattok étrendeket is, vagy tapasztalatokat hogy nektek hogyan sikerült lemondani az egészségtelen kajákról! Mindenre kíváncsi vagyok!

Köszönöm szépen előre is! :)



2016. jan. 19. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!