Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzésterv jó? Hasonló...

Ez az edzésterv jó? Hasonló történetek edzéstervek étrendek is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Először is nem tömeg növelésre megyek.

Az edzés erőre alapul leginkább meg persze izomra ,kinézetre is.

Szóval Egyik nap alsótest vádli ,láb ,has,alhas,

Második nap felsőtest kar , váll ,mell ,csukja ,akar.


Sok edzéstervet próbáltam már de szerintem ez sikeres lehet ma minden nap az adott testrészeket kellően megedzem erősen nem?


Ne oldalakat linkeljetek nem vagyok rá kíváncsi.Meg tudom én is keresni őket!!


Hanem véleményekre lennék kíváncsi ,ti hogy edzettek? Hogy válik be étrend és egyebek..stb.

Köszönöm és mindenkit értékelek! : )



#edzésterv #testrész #másnaponként
2013. ápr. 3. 15:20
 1/2 Mirk ***** válasza:

Nem az edzéstervedet véleményezem, nem értek hozzá. Csupán annyit szeretnék megjegyezni, hogy rosszul tetted fel a kérdést, olyan válaszokat fogsz kapni, amik nem fognak tetszeni. Miért? Mert ezt írtad: "nem tömegnövelésre megyek" aztán pedig "erőre alapul leginkább meg persze IZOMRA, KINÉZETRE is".

Most akkor erőre vagy tömegnövelés? Az erő az erő. A jó kinézet az tömegnövelés. Az izomnövekedés tömegnövelés.

2013. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valójában tényleg rosszul tetem fel..Akkor úgy mondom hogy nem úgy akarok kinézni mint Arnold ,hanem pl mint 1 normális átlagos izmos ember ,de persze az erő is kell! jobban mint a kinézet érted.De gondlom ha kinézet van erő is :D


Érted ugye?

Köszi ,hogy szóltál : )

2013. ápr. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!