Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválás tanárnak?

Tetoválás tanárnak?

Figyelt kérdés

Tanárnak tanulok egyetemen. Középiskolás tanár szeretnék lenni. Van már egy tetoválásom, nem épp látható helyen (a felkarom belső oldalán).

Most szeretnék még egyet a vádlimra. Szerintetek munkakeresésben befolyásolna?


ő lenne egyébként: [link]



#munka #tanár #tetoválás #tanárnak tetoválás
2016. febr. 1. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekekkel akarsz foglalkozni ilyen tetkóval?

Nem ajánlanám...


Nagyon szép darab, de ez ilyen útiránnyal kész katasztrófa.


Vagy tedd nem látható helyre, vagy fel se varrasd szerintem.

2016. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Középiskolás tanár nem lehetsz, legfeljebb középiskolai tanár.


Hivatalosan nincs akadálya, hogy tetoválásod legyen, de ha olyan az intézmény vezetője, választhat másik jelentkezőt a tetkód miatt, bár valószínűleg nem ezzel fogja indokolni.


Egyébként legfeljebb nem veszel szoknyát, rövidnadrágot.

2016. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazási hibáért. Fiú vagyok, és pont azért gondolkoztam a vádlin, mert nem láttam még tanárt rövid nadrágban tanítani.
2016. febr. 1. 13:09
 4/4 anonim válasza:

Miért ne lehetnél tanár egy/két/sok tetoválással? Maximum egy egyházi iskolában nézik már csak meg. Ne legyünk már ennyire begyöpösödöttek... istenem. Én is tanárnak tanulok, van két tetoválás a csuklómon (jó, nem olyan feltűnőek, de még szeretnék). Rengeteg szaktársamnak van... még pár tanáromnak is (értsd: országosan elismert professzoroknak). Nem egy nyamvadt tetoválástól kellene félni... főleg, ha meglátnák a középkori irodalom tanáromat :)

Szerintem csináltasd meg. Amire végzel, úgyis lefogja szarni mindenki, hogy mi van a bőrödön (képletesen értem).

2016. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!