Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reménykedjek még ebben?

Reménykedjek még ebben?

Figyelt kérdés
Alap sztori, egy lány, beleszerettem és ennyi. A lényeg a lényeg, hogy azt mondta még nem érez többet barátságnál, viszont szerintem elérhetem még, hogy több legyen. Viszont, nagyon hamar megtud változni velem szemben. Egyik nap kapok ''Jó reggelt <3'' másik meg még csak szívet se kapok, pedig mikor barátok voltunk akkor is küldött. Egyik nap ölelkezünk, másik nap nem akar... egyik nap kedves aranyos akarja, h kimondjam, h szeretem. Másik nap flegma, sértődékeny és bunkózik velem. Én belefáradtam ezekbe a dolgokba, ma már nem írtam rá, nem is kérdeztem felőle, viszont Ő rám írt 11-12 körül, mikor én már nem is keresem. Ez valamit takar, vagy csak csacsogni akar? Egyébként nem írok neki semmilyen kérdést, eddig én kérdezgettem hogy van etc. Most már ennyit se írok neki, hanem Ő kérdezgeti. Most talán mégis több vagyok, bár nem hiszem, mert előző nap sem ölelt meg se kedvesség sem volt.

2016. febr. 6. 15:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok szóismétlésért :)
2016. febr. 6. 15:13
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nagyon éretlen viselkedés ez reszerol. Hiaba szereted, én ugy latom O maga nem tudja mit érez. Lehet, hogy fel a kapcsolattol.
2016. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 mindketten
2016. febr. 6. 17:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok csalódás érte régen, ezért szerintem bennem is azt látja, hogy egy hetes kapcsolatot tervezek vele.. hogy érjem el, h megbízzon bennem? Talán beszélnem kellene vele erről, meggyőznöm?
2016. febr. 6. 19:09
 6/9 anonim válasza:
Mindenképp! Mondogasd neki, hogy bizhatsz benne, es elmondhat barmit. Meglátod, ha az elejen kis dolgokat is, de idővel mast is el mond majd, es meg fog benned bízni :)
2016. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A bizalmon már túl vagyok szerintem, mert nagyon sok mindent elmondott, régi kapcsolatait, hogy még szűz, egy szóval mindent tudok róla :)
2016. febr. 6. 20:13
 8/9 anonim válasza:
Lényegében az, hogy meggyozd arrol, hogy te nem egy alkamas dolgot akarsz tole az attol fugg, O mennyire bízik benned. Jobban ki kellene ismerjen igy kapcsolatok terén is.
2016. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül :)
2016. febr. 7. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!