Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most ájulás volt?

Ez most ájulás volt?

Figyelt kérdés
Szóval direkt kipróbáltam milyen az ájulás. Legugolós módszerrel. Ez most tök mind1. Szóval miközben csináltam 1 zene ment a fejemben. És amikor állítólag elájultam azt a zenét hallottam hangosan, de nagyon hangos volt, meg zajokat is hallottam, pedig egyedül votlam a szobámban. És amikor már nem hallottam zajokat akkor pedig az ágyamon ültem. Ez eddig oké. A gond ott kezdődik hogy nem emlékszem hogyan kerültem az ágyamra, mert tudtommal nem ültem le, és ültem de aki elájul az fekszik nem?? Meg a földre kellett volna esnem, nem pedig a fél méterrel mögöttem lévő ágyra. Meg amikor felkeltem nem ájultam rögtön el. Pedig azt hallottam aki elájul utána rögtön feláll az újra összeesik. Ez a pár dolog nem tiszta nekem. ez ájulás lehetett vagy csak félig ájultam el? Mert az ágyon ülés se tiszta, meg amiket leírtam. Köszi.
2010. márc. 31. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kiestek dolgok, nyilván eszméletedet vesztetted. Nem volt elég vér az agyadban. Tudtad hogy így agykárosodást is szenvedhetsz?

De azért csináld csak... ostoba lány.

Legközelebb állíts fel egy kamerát (nem muszáj rendes kamerát, lehet az a telefonod is), és videózd le mi történik. Akkor nem lesz kérdéses mi történt az esemény alatt.

2010. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért szenvednék agykárosodást?? Mert bevertem a fejem vagy mert elájultam?
2010. márc. 31. 12:47
 3/8 anonim válasza:
Sajnos agykárosodást okoz amit csináltál. Ne csodálkozz, ha nem találod a választ. Egyre rosszabb lesz.
2010. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi lesz egyre rosszabb??? érthetően válaszoljatok.
2010. márc. 31. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Elegem van már ezekből az ájulásos kérdéseidből!

Nem rosszindulatból, de remélem egyszer úgy elájulsz, hogy napokig nem térsz magadhoz!


Ennyire normálatlan hogy lehetsz!

Gyere el hozzám, fejbeváglak és megtudhatod milyen is elájulni...

2010. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor nem kell rá válaszolni.
2010. márc. 31. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor elmagyarázom. Azért ájulsz el, mert az agyad vérellátása romlik, tehát kiáramlik belőle a vér, és ennek következtében nem jut elég energiához (az oxigén révén) a működéséhez, így "kikapcsol": ez az ájulás.

Az agysejtek rendkívül érzékenyek, folyamatos vérellátásra van szükségük, amennyiben ez megszűnik, károsodnak. Minél többször csinálod, annál jobban.

2010. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés, kösz de én nem akarom állandóan csak kipróbáltam.
2010. márc. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!