Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lusta vagyok...

Mit tegyek ha lusta vagyok tanulni? 13/L

Figyelt kérdés

Valamikor elbambulok massal foglalkozom telozok...5- be tok jol ment a tanulas nem rontottam semmibol sem es jo jegyeket szereztem ami nagyon jo erzes volt

De most mar az agyam sem fog annyira jol


2016. febr. 21. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, öregszik az ember, a te korodban már csoda, hogy járni tudsz.


De semmi baj, megdonálcos eladóként nem nagyon kell majd járkálnod, csak állsz a kassza mögött nyolc órán keresztül.


Vagy abbahagyod a nyafogást és nekiállsz ismét tanulni.

2016. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 óra tanulás nem olyan sok, de sokkal több mint a semmi!

Olyan tárgyak miatt nem kell megrokkanni, amiket később soha az életben nem fogsz használni vagy hasznosítani. Természetesen nem akarlak lebeszélni, de a lényegre kell koncentrálni. El kell döntened, hogy mit szeretnél dolgozni, illetve nem árt tudni, hogy a világ mit vár tőled. Én a matekot és a nyelveket minden esetben tanácsolom a te korodban.

Egyébként meg legyen mindig levegő, ne legyél szomjas, fáradt és éhes amikor tanulsz. És inkább a megértésre törekedj saját jegyzet és szókinccsel!

2016. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lucifer 666 koszi megfogadom a tanacsod ;)
2016. febr. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!