Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A papám ma este halt meg. Mit...

A papám ma este halt meg. Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Anyukám pont ment be hozzá a kórházba és megtalálta. Amikor megtudtam nem tudtam felfogni. Amikor felfogtam hogy mi történt csak sírok mindenről ő jut eszembe. Meg az hogy ő már nem alszik többet (ez este jutott eszembe) Meg csak arra tudok gondolni hogy milyen jó volt vele és milyen aranyos volt. Mit tegyek hogy jobb legyen? 13/L
2016. febr. 29. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétemet...

Ne tegyél egy ideig semmit. Most semmitől nem lesz jobb Neked. Hagyd, hogy az érzelmeidet uraljanak. Ez az életednek az a szakasza, amit végig kell szenvedned. Egy nagy lépés lesz a felnőtté válásod útján. Túlságosan korán ugyan, dehát ezeket a dolgokat nem tudjuk befolyásolni. Csak az idő fogja megoldani...

Amit tudok tanácsolni: ha majd kezdesz picit megnyugodni, jusson eszedbe, hogy a halál az élet része és mindenkivel megtörténik előbb-utóbb. Csak Édesapádra gondolj, ne a halálára.

A dolgaidat (iskola, otthoni tennivalók) ugyanolyan "tempóban" csináld, ahogy eddig. És legyetek sokat együtt Édesanyáddal. Neki most Rád van a legnagyobb szüksége, Neked pedig Őrá...

Bocs, de csak ennyi tellett tőlem...

Próbálj aludni, lélekben Veled vagyok.

2016. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Már valamivel jobban vagyok. Elmentem ma suliba és nap végére jobb kedvem lett. Nagyon aranyosak voltak az osztálytársaim. Az is sokat segített hogy az alattunk lakó házaspár beszélt velem. Nagyon jó volt kibeszélni.
2016. márc. 1. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most értem gépközelbe.

Szerintem térjünk át a Privát vonalra...

2016. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!