Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "kezdjek új életet"?

Hogyan "kezdjek új életet"?

Figyelt kérdés

Ma rájöttem,hogy az egész eddigi életem,vagy legalábbis az utóbbi 3-4 év egy darab sz*rt nem ért.Elegem van már mindenből,a megszokott unalmas napi dolgokból,abból,hogy az egész nyaram végig uantkozom,elegem van magamból is,mert egy szánalmas kis senkinek érzem magam,aki 16 éves létére nem mer egyedül elintézni a dolgait,nem merek egyedül elmenni vásárolni,és nem,nincs szociális fóbiám,egyszerűen annyira nincs önbizalmam,hogy csak na!:(Alig van barátom,de velük se tartom már a kapcsolatot,a nyaram végig unatkozom,1 napom abból áll,hogy felkelek,rendbe teszem magam,elpakolászgatok itthon,tv-zek,elmegyek futni egyet,csinálok ebédet,du.tv vagy net,este meg beszélgetek szüleimmel,tesómmal,tv,vacsi,alvás.Ennyiből áll nekem a nyári szünet,jó persze nagy ritkán elmegyünk vhova a családdal,de semmi több.Annyira gyülölöm magam,mert tudom,hogy csakis én vagyok a hibás,én tehetek erről.Én nem vagyok olyan mint a mai többi tini,sokkal komolyabb vagyok sajnos,de szeretnék változni.Nem volt még barátom,pedig tetszettem egy pár srácnak,nem csókolóztam,nem járok bulizni,nem iszok,cigizek,ami persze nem is baj,de már azt se bánnám,csak ne ez legyen.Kb.3-4 éve mióta tini lettem,teljesen megváltoztam,és azóta ilyen szar minden.

De én nem akarok ilyen lenni,ezért is van elegem már mindenből,de tényleg mindenből!!Meg akarok változni,egy "új" és jobb életet akarok,pontosan tudom,hogy milyet,de hogyan változzak meg,ha semmi erőm hozzá?Nincs ki segítsen,nincs kivel megosztanom a gondjaim,csakis magamra számíthatok,és magam is akarom megoldani a problémáim.

Segítsetek,hogyan változzak?:(

16/L


2010. júl. 31. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Titok című filmet!

Ezt ajánlom neked

16/F


Az élet egyetlen – ezért vedd komolyan!

Az élet szép – csodáld meg!

Az élet boldogság – ízleld!

Az élet álom – tedd valósággá!

Az élet kihívás – fogadd el!

Az élet kötelesség – teljesítsd!

Az élet játék – játszd!

Az élet vagyon – használd fel!

Az élet szeretet – add át magad!

Az élet titok – fejtsd meg!

Az élet ígéret – teljesítsd!

Az élet szomorúság – győzd le!

Az élet dal – énekeld!

Az élet küzdelem – harcold meg!

Az élet kaland – vállald!

Az élet jutalom – érdemeld ki!

Az élet élet – éljed! (Teréz anya)


Elvárni a világtól, hogy igazságos legyen veled, mert jó vagy, ugyanolyan, mintha azt várod egy bikától, hogy ne támadjon meg, mert vegetáriánus vagy. (Dennis Wholey)

2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ma 21:23

Ezt tényleg 16 éves fiú írta? Végre egy értelmes srác!Le a kalappal előtted!Bár sokan így gondolkodnának az életről amiből csak 1 van..

2010. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pont ma gondolkoztam azon én is hogy változtatni kell az életemen.de egyszerűen nincs erőm hozzákezdeni :S merre laksz?
2010. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én majdnem pont ilyen vagyok, de engem nem zavar. Szeretem a családom, nem vágyom túl sok barátra. Focizni az unokatesóm haverjaival szoktam pl, mert nekem nincsenek igazán, ennyi.

18/F


bocs hogy segíteni nem tudtam

2010. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok igen tényleg én írtam és tényleg 16 éves fiú vagyok.

-Már te elkezdtél változni ún.nem dohányzol meg ilyenek amúgy az elso lépés az legyen hogy elmész egyedul vásárolni,beszélges többet társaságal meglátod majd milyen jól fogod érezni magad,keress barátot/barátnőt.


nem iszok,cigizek,ami persze nem is baj,de már azt se bánnám,csak ne ez legyen- ilyet nem mondj jó úton haladsz ne térj a rosszra.Attól nem leszel jobb ha ilyeneket csinálsz!


Alig van barátom,de velük se tartom már a kapcsolatot

Hát hivd fel őket jöjjetek össze gondolom ők is unatkoznak Egy sztori velem: Felhívtam egy régi barátomat mer középsuliba fogok járni kiderult ő is unatkozik most meg mindig csinalunk valamit és ő lett a legjobb barátom mert régebben nem ő volt


Gondolom egy nagyon kedves inteligens lány vagy ha én ilyen lányt ismernénk mint te ilyen lányról álmodok minden este mert eddig nem találkoztam olyannal aki nem dohányzik és nem iszik gyanítom szép lány lehetsz :)


És hidd el nekem amit mondok az első lépés nem könnyu de megéri cselekedni.

Mindig az utolsókból lesznek az elsők.

A gyávákból hősök a hősökbol pedig gyávák lesznek.

16/F

2010. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:16 jóarcvagy,jókat mondasz

amúgy én se iszok meg nem cigizek n_n

ismerkedjetek meg:$:D

2010. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki válaszát!:)

16/F te biztos nagyon jó fej lehetsz,ritka a mai világban az ilyen srác mint te:)

Egyébként sok olyan lány van,aki nem dohányzik és nem iszik,és kedves is,csak körbe kell nézni;)

Én nem mondanám magam szépnek,de köszi,nagyon aranyos vagy:)

Sokat segítettél!Majd megírom,hogy mi lett velem ha érdekel vkit:)

2010. aug. 1. 08:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Na hogy haladsz? :)
2012. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Úristen:DVissza olvasva ezt a kérdést nagyon "szánalmas" lehettem...de emlékszem rá,hogy mennyire utáltam magam akkor és mennyire nem volt kedvem élni se.Hát azóta nagyon sok minden történt velem.Sokkal több barátom van,sőt már más a baráti köröm is,van 1-2 igaz barátom akikre számíthatok,az önbizalmam is megnőtt,nem mondom azt,hogy elégedett vagyok magammal teljesen,de már sokkal jobb a helyzet:)Már nem unalmas az életem,mindig megyek valahová,járok bulizni,sőt imádok bulizni,ismerkedni,pasizni,szoktam inni is,de mértékkel,viszont cigizek,erre nem vagyok büszke...de 1 doboz elég jó pár napig is,szóval tudom tartani a mértéket.Akkoriban depressziós voltam,aztán ahogy eljött a suli,muszáj volt megváltoznom,azóta teljesen rendbe jött az életem.A tavalyi nyaram iszonyat jó volt,1 percet se unatkoztam.Talán most kezdek felnőni,vagyis már kinőttem a kamaszkori hangulatingadozásokból,és a depresszióból:)


Ha bárki van hasonló helyzetben nagyon szívesen segítek neki,meghallgatom!:)

2012. jan. 21. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

19:52- es válaszadó vagyok

Örülök hogy rendbe jöttek a dolgaid! :) A cigi viszont, na az nem kéne, én pl.: most szoktam le 4 év dohányzás után, egyrészt mert borzasztó drága lesz, másrészt már szinte mindenhol betiltották, szinte csak otthon meg az utcákon lehet rágyújtani, azt javaslom hogy fontolgasd te is a leszokást! Ügyes vagy hogy talpra álltál, remélem minden jó lesz az életedben továbbra is! :)

2012. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!