Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam langyos sós vizet sós kávét plusz a krétát kimentem vizes topba meg rövidnaciba kb. 5 fokba de még mindig nem vagyok beteg.Szeretnék beteg lenni...


Ui:Ha vmi szellemi tanácsot akarsz adni h. ne legyek beteg stb.. inkább ne is írj a többi választ köszönöm:D


2008. szept. 21. 11:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

ez egy hasonló kérdés volt,itt is vannak ötletek..


a nagy kritizálóknak csak annyit h.ők is biztos csináltak ilyet régen,nem mondom h.helyes dolog,de nem kell rögtön így lehordani,tutira csak hiányozni akar egy kicsit suliból vagy ilyesmi.az ő dolga segítséget kért nem elmés megjegyzéseket...


egyébként én pl.csináltam olyat h.látványosan szenvedtem és hasmenésre panaszkodtam,meg hánmyingerre,(fejfájás,gyomorgörcs stb..)ezeket nem tudják ellenőrizni...és legalább nem kell tényleg lebetegíteni magad...:-)de azért ne csinálj rendszert belőle..

2008. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2008. szept. 21. 14:35
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
Kefélj egy jót egy Hepás, Aids-es nigériai fekával,tuti jó lesz.....:)
2008. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem vok benne h. rasszista vagy vagy nem de csak gy szólok ez amit írtál egy pofátlanság....
2008. szept. 21. 15:15
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha a sulit akarod ellógni, elég ha csak úgy teszel mintha beteg lennél, pl. reggel felkelsz mondod hogy nem érzed jól magad, kimész a vécére, ledugod a torkodon az ujjad és hánysz egyet. Ez nekem bevált párszor, meg a hasmenés, de azt annyira nem szeretem...:)
2008. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
21%
Kommunista vagyok,nem rasszista......:)
2008. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Akkor meg?Sztem ez egyáltalán nem volt vicces....
2008. szept. 21. 16:54
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lebetegedés az sikerült, pedig egyáltalán nem is akartam beteg lenni!

Elmentünk a barátaimal egy régi tanyára szalonnázni(+hideg üdítő), éjjel jött egy hidegfront, másnap hajnalban pólóban tekertünk haza 25 km-t 13 fokos időben, szélben. Úgy legyengült az immunrendszerem, hogy 2-3 nap elmúltával, mikor két előadás közt megittunk haverommal 2-2 üveg hűtött sört, már kezdett fájni a torkom. Aztán másnap segítettem ismerősünknek a ház körüli melókban a hideg esős időben, ez ismét rátett egy lapáttal. Most itt ülök berekedve, náthásan a gép előtt egy betegséggel, amit a hátam közepére sem kívántam volna!!!

Szerintem ha lógni kívánsz, inkább csak színlelj, manipulálj lázmérőt, v. szerezz igazolást. De ha végigcsinálsz valami hasonló procedúrát, mint amit én, akkor ebben a nyálkás hideg időben könnyen lebetegszel majd! Ha már elég betegnek érzed magad(torokgyuszi, nátha, esetleg enyhe hőemelkedés megvan) akkor azonnal hagyd abba a "kinti időtöltést", nehogy túlságosan elfajuljon a dolog (a tüdőgyulladás már nem játék!!!). A zoknidat, fejedet és egyéb ruháidat NE vizezd be, és leizzadva se menj ki, mert abból nagyon komoly átfázások lehetnek, pl. tüdűgyuszi, agyhártya-gyulladás(maradandó károsodások), veseelégtelenség(évek elmúltával fog csak jelentkezni-dialízis!!!) Ezekről a veszélyekről az egyik válaszoló által számodra belinkelt oldalon részletesebb leírások vannak, olvasd el mindenképp! Szerintem esztelenség, amit akarsz, de ha te ezt akarod, akkor fokozatosan kell csinálnod, 2-3 napon keresztül ismételgetett pólóban történő nagy sétákkal, kerékpározásokkal(úgy kell felöltözni, hogy azt érezd, hogy az adott hőmérsékleten még elférne rajtad legalább egy réteg ruha. (Télen pólóban csak halálrafagysz, úgyhogy ezt is csak ésszel!).). Amikor már érzed, hogy kezd hatni a "kúra", akkor igyál 1-2 hideg üdítőt otthon. Mielőtt iszol, relaxálj legalább 5-10 percet(nehogy "leforrázd" a tüdőd) és már csak 1-2 rövidebb sétát eszközölj! Az eredmény szerintem garantált lesz így! Fő a fokozatosság, mert így napról-napra "szabályozhatod", hogy kb. meddig mész el, de így SEM BIZTOS, hogy KONTROLÁLHATÓVÁ válik a kialakuló betegség(a benned megtelepülő vírusok és bacik szabják meg a kórlefolyás mélységét, hosszát stb.)! A mandulagyulladás lehetősége nem zárható ki sehogy! Ha a mandulád ki kell venni az gáz(fontos immunszerv)! A jól sikerült betegség gyötrelmes és a családod pénztárcája bánja!!! Az egészségesen történő lógásnál nincs jobb, hidd el, -ha a szüleid elmennek otthonról,- nem az ágyat nyomod, hanem bármit csinálhatsz!

2008. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
79%
vegyél a szádba 3 jégkockát, fürödj meg jéghideg vízben majd éjjel meztelenül vizesen fuss pár kört. ezt ismételd meg naponta 3x és kapsz egy olyan tüdőgyulladást hogy hetekig ki se jössz a kórházból. vagy ugorj ki az ablakon, az hatásosabb
2008. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
hahaha-.-"
2008. szept. 23. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!