Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam langyos sós vizet sós kávét plusz a krétát kimentem vizes topba meg rövidnaciba kb. 5 fokba de még mindig nem vagyok beteg.Szeretnék beteg lenni...


Ui:Ha vmi szellemi tanácsot akarsz adni h. ne legyek beteg stb.. inkább ne is írj a többi választ köszönöm:D


2008. szept. 21. 11:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
42%

Sztem egyél jeget vagy fagyasztott gyümölcsöt xd de sokat!!xd nekem az hatásosxd de hülyeség betegnek lenni

-.-

2008. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
10%

Tényleg nemérdemes szivatni azért mert beteg akar lenni...énmegértem:D

én kipróbáltam már jeges vizet,megizzadtam kimentem a hidegre és pár napig semmi de ma nemakartam suliba menni és beadtam hogyí rosszul vagyok ami részben igaz...és megmértem a lázam ...beletettem a lázmérőt a teámba egy pillanatra hogy biztosra menjek és erre felment 42 fokra és anyu kicsit megijedt de beetettem hogy rossz a hőmérő...megmértük a lázam a másikkal és lázas vagyok..nemis kellett volna kamuznom:P

2009. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
10%
énis éppen ez a kérdésen ügyködöm... én ma este azt csináltam, hogy megittam egy pohár forró teát, utána lenyomtam két "falat" havat a torkomon. aztán forrófürdő, egy szál boxerben kint ácsorogtam közvetlenül utána. most meg egy kis gimnasztika után megizzadvba tettem ugyanazt mint fürdés után. jelenleg még nincs tul sok tünet...
2009. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te már beteg vagy!
2009. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
10%

Nos, ha ennyire beteg akarsz lenni, tudok egy tippet!

Ez a tipp havas időben a legjobb! Öltözz fel normálisan, de mégis legyen rajtad kabát(remélem éted) illetve sál mindenképp! A sálad mögé, a kabátod nyaki részébe dugj be egy kis jégé gyúrt havat és fuss el valahova(akár iskolába menés közben is megteheted) Lehetőleg a szádon vegyél levegőt, és próbáld meg kibírni a jeget a torkodnál. Addig csináld amíg elolvad, utána töröld le a vizet a nyakadról és semmi sem fog látszani. Csináld meg ezt 3 napig napi 3-szor és a 4. napra valószínűleg be fogsz lázasodni, és a nyirokcsomóid úgy beduzzadnak mint az állat illetve torokgyulladásod is lehet tőle.

Nekem ez a tipp, mivel anyukám mindennap vitaminokkal tömköd csak félig sikerült, mivel az immunrendszerem elég erős, de a nyirokcsomóim tényleg beduzzadtak! Ja és ettől nyugi nem leszel halálos beteg :D


Sztem hülyeség a kréta meg az ilyenek, sőt betegnek lenni sem valami jó, de ennek a tippnek lehet hasznát tudod venni ;)

2009. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
35%
Szerintem el kell szinészkedni fáj a fejed,szédülsz,a lázmérőt meg fel lehet rázni!!!ANYÁM MOST IS AZT HISZ 40C LÁZAM VAN!!:D
2010. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
lol
2010. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
23%

Guidorace20

Kérdéseid

Megválaszoltjaid

Hírleveled

Adatmódosítás

Jelszóváltoztatás

Kilépés


Főoldal

Egy véletlen kérdés

Egyéb kérdések

GYIK

Humor

Önismereti kérdések

Egyéb kérdések

Új kérdés

Mindenben kereső:


Egyéb kérdések - Egyéb kérdések témában kereső:



Kategória: Egyéb kérdések > Egyéb kérdések


A kérdés


Hogyan tudnék beteg lenni?

Kipróbáltam langyos sós vizet sós kávét plusz a krétát kimentem vizes topba meg rövidnaciba kb. 5 fokba de még mindig nem vagyok beteg.Szeretnék beteg lenni...


Ui:Ha vmi szellemi tanácsot akarsz adni h. ne legyek beteg stb.. inkább ne is írj a többi választ köszönöm:D

A kérdés kiírásának időpontja: 2008-09-21 11:29


A válaszok

1 2 3

Sztem egyél jeget vagy fagyasztott gyümölcsöt xd de sokat!!xd nekem az hatásosxd de hülyeség betegnek lenni

-.-



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2008-09-23 19:42

Tényleg nemérdemes szivatni azért mert beteg akar lenni...énmegértem:D

én kipróbáltam már jeges vizet,megizzadtam kimentem a hidegre és pár napig semmi de ma nemakartam suliba menni és beadtam hogyí rosszul vagyok ami részben igaz...és megmértem a lázam ...beletettem a lázmérőt a teámba egy pillanatra hogy biztosra menjek és erre felment 42 fokra és anyu kicsit megijedt de beetettem hogy rossz a hőmérő...megmértük a lázam a másikkal és lázas vagyok..nemis kellett volna kamuznom:P


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-02-23 11:09

Privát e-mail a válasz írójának

énis éppen ez a kérdésen ügyködöm... én ma este azt csináltam, hogy megittam egy pohár forró teát, utána lenyomtam két "falat" havat a torkomon. aztán forrófürdő, egy szál boxerben kint ácsorogtam közvetlenül utána. most meg egy kis gimnasztika után megizzadvba tettem ugyanazt mint fürdés után. jelenleg még nincs tul sok tünet...


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-02-23 22:11

Privát e-mail a válasz írójának

Szerintem te már beteg vagy!


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-03-07 11:57

Privát e-mail a válasz írójának

Nos, ha ennyire beteg akarsz lenni, tudok egy tippet!

Ez a tipp havas időben a legjobb! Öltözz fel normálisan, de mégis legyen rajtad kabát(remélem éted) illetve sál mindenképp! A sálad mögé, a kabátod nyaki részébe dugj be egy kis jégé gyúrt havat és fuss el valahova(akár iskolába menés közben is megteheted) Lehetőleg a szádon vegyél levegőt, és próbáld meg kibírni a jeget a torkodnál. Addig csináld amíg elolvad, utána töröld le a vizet a nyakadról és semmi sem fog látszani. Csináld meg ezt 3 napig napi 3-szor és a 4. napra valószínűleg be fogsz lázasodni, és a nyirokcsomóid úgy beduzzadnak mint az állat illetve torokgyulladásod is lehet tőle.

Nekem ez a tipp, mivel anyukám mindennap vitaminokkal tömköd csak félig sikerült, mivel az immunrendszerem elég erős, de a nyirokcsomóim tényleg beduzzadtak! Ja és ettől nyugi nem leszel halálos beteg :D


Sztem hülyeség a kréta meg az ilyenek, sőt betegnek lenni sem valami jó, de ennek a tippnek lehet hasznát tudod venni ;)


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-03-11 10:56

Privát e-mail a válasz írójának

Szerintem el kell szinészkedni fáj a fejed,szédülsz,a lázmérőt meg fel lehet rázni!!!ANYÁM MOST IS AZT HISZ 40C LÁZAM VAN!!:D


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-20 14:09

Privát e-mail a válasz írójának

lol


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-09 15:28

1 2 3

Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

(Ha igen, jelöld be a négyzetet a szöveg előtt, és e-mail címedre levelet küldünk róla! Naponta egy levélben kapod az összes bejelölt kérdést, amire válasz érkezett.

Figyelem! Ha a Hírleveled oldalon kikapcsoltad egyben az összes kérdésfigyelődet,

ez a beállítás hatástalan lesz!)

Ha úgy gondolod, hogy erre a kérdésre a válasz még nem teljes vagy hibás, írhatsz új választ, vagy a meglévőt kiegészítheted!

Válasz küldése!



FIGYELEM!

Minden 10. regisztráló azonnali nyereményt kap!

Nyerj 100 cm-es LCD tévét! Nyerj mp4 lejátszót! Nyerj vásárlási utalványokat! Csupán egy igazán rövid kérdőívet kell kitöltened, és nyerhetsz!

Kattints az alábbi képre, és vegyél részt az AEGON Magyarország megújult nyereményjátékában kockázatok nélkül!



Szerelmes versek, idézetek, képeslapok, sms-ek


Végzetúr online játék



Minden jog fenntartva © 2010, www.gyakorikerdesek.hu | Médiaajánlat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2010. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%
tavaj (ly?) februárban azt csináltam, hogy a szobám ablakait nyitva hagyva aldtam éjcaka, bejött, 1 hétig nem kellett mennem :D
2010. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
0%
Igyál jeges vizet de gyorsan ne lassan nekem bejött!
2010. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!