Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam langyos sós vizet sós kávét plusz a krétát kimentem vizes topba meg rövidnaciba kb. 5 fokba de még mindig nem vagyok beteg.Szeretnék beteg lenni...


Ui:Ha vmi szellemi tanácsot akarsz adni h. ne legyek beteg stb.. inkább ne is írj a többi választ köszönöm:D


2008. szept. 21. 11:29
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
35%

Nekem ez bevált, bár nem volt szándékos, és vizsgára készültem, bár a vizsgából nem lett semmi mert sikerült durván rosszul lennem, azóta redukáltam az energiaital fogyasztást:

egész nap ne igyál semmi mást, csak energiaitalt. Vagy kávét. A nap végére durván remeg kezed-lábad, hányingered lesz, ha meg még mellé ideges is vagy akkor garantált, hogy minden kijön belőled. A fejed lüktetni fog és ha nagyon "szerencséd" van, akkor az egész hátad is zsibbad. Mégegyszer mondom, gondold jól át, hogy ezt akarod-e, de ez garantáltan hatásos.

2011. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
48%
Én szerintem is beteg vagy én tudok egy nagyon jó betegséget ez hasmenés azt úgy kell csinálni hogy sokat kell nagyon enned és minden órában egy gyümölcs.De szerintem is csak szimulály.Én voltam olyan beteg a suliból a tavaszi szünet utána 4 nappal késöbb az isiben kezdődőt a hasmenés és másnapra nagyon fájt a hasam lázam volt rosszul voltam és fájt még a fejem és a torkom ez ment 2 napig lázam lemmet aznap amikor kaptam gyógyszert és amikor már jobban lettem akor sem voltam teljesen jól anyám gyógyszere hamar helyre rakott és még azér nem mentem suliba mert nem sokat ettem 1 hétig beteg voltam de ha megcsinálod amit irtam előre szólok lehet hogy hányni is fogsz meg rosszul leszel és az nem túl kellemes és mened kell az orvoshoz hogy megnézen és ad valami gyógyszert pl sumetroloint én azt szettem aíg beteg voltam és a pentasát és nem túl jó gyógyszert szedni és temár így is beteg vagy de csak szimuláj és nem kell szenvedned nekem szünet után jól jött az a betegség mért tuttam pihennide ha lázas akjar lenn csak rázd fel a lázmérőtamikor beteg voltam nem is voltam lázas csak fel ráztam a lázmérőt
2012. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 EgyDorcsi válasza:
48%
Hááát.... nem tudom, mennyire válik be, de rakj be egy vagy kettő pohár vizet a hűtőbe, menj el és fuss egy jó darabig (pl. fél óra) hogy kimelegedj, rohanj a hűtőhöz és hajtsd le a vizet. Az is jó, ha leizzadsz és nem öltözöl át, hanem kicsit kiállsz a hidegbe, alulöltözötten (pl. póló, rövidnadrág). xD
2012. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Kecske $ajt válasza:
49%

Trükk: (Lehet hogy beteg leszel tőle, de nem biztos)


Előkészületek: Tedd be a forró vízbe a lázmérőt. Ilyenkor általában 39:5-lesz, én egy kicsit leráznám (pl.: 37:8), és rakd el egy ágyadhoz közeli helyre valamint ágyazz meg magadnak jó melegre (pl.: 2 takaró) és öltözz melegen az alváshoz, vagy ha már nem a szüleid keltenek, vedd fel azt a ruhát, amit másnap vennél fel.


Ha mégsem lennél beteg: Mindenképp hitesd el hogy hideg és meleg van egyszerre (megfázás, láz) és viselkedj gyengén

és mérjétek meg a lázad (de ne rázd le véletlenül se)!


Én is ezt csinálom most remélem beválik.

2015. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!