Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel? (Bővebb...

Ti hogy vagytok ezzel? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok aki egy franchise kávézóban dolgozik heti 20-25 órában, mint diák.

Értelmiségi, jómódú családból származom, azért vállaltam munkát- immár fél éve, hogy ha egyszer kezembe kerül a diploma; amit remélhetőleg turizmus és vendéglátás szakon szerzek- majd mondhassam, hogy rendelkezek munkatapasztalattal. Másrészt a munka nemesít, örülök, hogy nem kell 100%-ban a szüleimre támaszkodni, szeretem és igyekszem a lehető legjobban helytállni.

Persze az otthoniak kevésbé támogatják, szerintük nem kellene, mert a tanulás rovására megy és egyébként sem vagyok rászorulva. Tény, mi tény. (egyébként nem romlottak az eredményeim)


Figyelem az embereket..., s az szúrt szemet, hogy lenéznek.

Ma az egyik vásárlóval csevegésbe elegyedtem, majd véletlenül említettem, hogy "igen, az egyetemen is vizsgaidőszakban..."- teljesen leesett az álla. Hogy én tanulok, egyetemen, tényleg?


Nos; a kérdés:

Ti, akik California/Costa/Starbucks/McCafe/KFC/McD... stb helyen fogyasztotok- arra gondolok, hogy az, aki a rendeléseteket felvette, hogy tanulatlan, egyszerű? Vagy miként néztek ezekre az emberekre?

Érdemben nem izgat, de azért az foglalkoztat, hogy mennyire vagyunk lesajnálva, miként néznek az emberek ránk, diákmunkásokra.



2016. márc. 17. 00:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Két külön világ így is. Az emberek azért sajnálhatnak, mert azt hiszik azért dolgozol, mert kell a költségeidre. Becsülendő, hogy dolgozol így is, hogy nincs szükséged a pénzre, azonban ez mégse ugyanaz, mint amikor valaki a megélhetéséért dolgozik. Nyilván rólad nem tudják, hogy nem azért dolgozol, ezért sajnálnak...
2016. márc. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

"arra gondolok, hogy az, aki a rendeléseteket felvette, hogy tanulatlan, egyszerű? Vagy miként néztek ezekre az emberekre?"


Hát megmondom őszintén én ilyenkor azokra felnőtt emberekre gondolok, akik havi 52 ezer forintért közmunkásként az utcán söprik a szemetet, a faleveleket, stb ., hogy őket miért ne tudják ilyen jó kis, tiszta, meleg helyekre ki közvetíteni vagy inkább főállásban foglalkoztatni tisztes bérért .

2016. márc. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább arra gondolok, hogy mit rendeljek vegetáriánusként. Meg arra is, hogy ha elmegyek hugyozni, remélem most nem fog utánam jönni egy aranyifjú, hogy kiverje a piszoárba, miközben nézi ahogy hugyozok, mint a múltkor a dunakeszi auchannál a mekiben. Egyébként meg tisztában vagyok vele, hogy bárki kerülhet a pult másik oldalára, nekem is volt szarabb melóm is, és ebben a rohadt világban nincs kizárva, hogy lesz is.
2016. márc. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kávézni, de mekibe pl szoktam járni. Nem nézek le senkit sem.
2016. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Látom téged ez nagyon zavar. Nyomtasd a pólódra, hogy "Értelmiségi, jómódú családból származó egyetemista vagyok". Vagy mondj fel.
2016. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Én csak a macdöncibe járok.és nem nézek le senkit.de haragszom ha sokat kell várni a kajára
2016. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnék még! Meglepődtem volna, ha a kommenthuszár nagyképű kötözködők táborából :) Egészségetekre!
2016. márc. 17. 16:18
 8/26 A kérdező kommentje:
*Nagyképű kommenthuszár kötözködő táborból nem ír ide valaki. Bocsi, elhamarkodottan nyomtam le az entert!
2016. márc. 17. 16:19
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem olyan nagy baj, ha az ilyen elkényeztetett, gőgös fruskának kicsit letörik a szarvát.
2016. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Én meg gyárban dolgozok 3 műszakban főállásban. Engem eléggé lenéznek, de ez van. Lesz ez még másképp is. Ráadásul fel sem vettek előzőleg egyetemre.
2016. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!