Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom az embereket! Ez nagy baj?

Utálom az embereket! Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Nagyon undorítónak tartom őket! Főleg azért mert egyfolytában rongálják a természetet és nem tisztelik az állatokat. Felsőbrendűnek képzelik magukat a többi élőlénnyel szemben csak azért mert az emberek tulságosan is "fejlettek".

Pedig egyáltalán nem így van! Miért nézik le az állatokat mások?! Miértelme szennyezni, tönkretenni a környezetet?!!!



2016. márc. 19. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek túl fejlettek a civilizáció része . Azért vannak jó emberek is nem kell minden embert utálni .
2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva "Utálom az embereket! Ez nagy baj ?" Hát igen az .
2016. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többség tényleg ilyen és ezek a tulajdonságok tényleg megvetendőek, de nem mindenki ilyen. Gondold el, te is ember vagy.
2016. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiara1555 válasza:
én is gyülölöm öket igazságtalanok, minden állatot le vadásznak undoritóak én minden embert a túlvilágra küldenék nem is értem hogy én miért születtem embernek.tönkre teszik a természettet teljesen meg értem azt amit érzel és ez egyeltalán nem baj hogy utálod az embereket
2017. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, részben nem. Ezt az uccsó válaszolónak is üzenem. Gondoljatok már bele, ti is emberek vagytok! Akkor ezt magatokról írtátok lényegében.Tisztelet a kivételnek, ilyesmi? Az ilyen előítéletes "személyeket" akkora élvezettel rúgnám pofán.
2018. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!