Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hátat fordítsak a családomnak?

Hátat fordítsak a családomnak?

Figyelt kérdés
A családom pontosabban a szüleim megkeserítik az életemet azzal hogy anyukám csak sír és hiába mondom neki hogy hagyja abba ezzel tönkretesz engem..Mikor hangosabban merem azt mondani neki hogy fejezd már be légyszives akkor mindig aztmondja hogy haggyál már mert kicsinálsz nem érted? Apám meg csak annyit mondd erre nekem hogy kuss..Most ilyenkor mit tegyek 3hónapja ez megy azóta annyira szétszórt vagyok..

2016. márc. 20. 10:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A kórházban volt 7hónapig mert beszedte a gyógyszereket mert aztmondta hallotta a hangokat..
2016. márc. 20. 10:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Csonka András miért kell neki?
2016. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell neki ezt mondja
2016. márc. 20. 10:42
 14/14 A kérdező kommentje:
De nem csak az amit mondd hanem ahogy mondja.. nyávogva de ha nem hagyják abba akkor felnöttként ne is számítsanak rám..
2016. márc. 20. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!