Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne úgy elbúcsúzni...

Hogyan lehetne úgy elbúcsúzni az élettől, hogy ne fájjon, és ne kelljen temetni sem? (Nem akarok további anyagi gondokat a családomnak. )

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy a rossz után mindig jó jön.

Ez egy hülyeség!


Nekem már 8 éve tart a rossz, és eddig minden erőmet beleadtam a változtatásba, de sajnos egyre mélyebb a gödör!


Nem maradt más választásom, ennyi. Feleség, gyerek nincs, úgyhogy nem hiányoznék senkinek...



2015. márc. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Robbantsd fel magad!
2015. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végy ülőfürdőt 1 jó nagy kádnyi salétromsavban.
2015. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz,de semmiképp ne tedd!!

Tudom,mindenki ezt mondja,de akármilyen mélyen is vagy,és egyre nehezebb hinni vagy reménykedni úgy akármiben is,próbáld meg keresni a jót,próbálj összpontosítani a jóra!

Sok "közösség" van ahol a te helyzetedben lévő emberek vannak,keress fel egy ilyet és ott ismerkedj,add ki a problémádat,kérj segítséget,barátkozz!Vagy szerezz be egy kisállatot esetleg.Vagy ha ezeket mind elveted,esetleg jelentkezz be egy pszichológushoz.

Nem hiányoznál senkinek?Amint fent említetted a családodat.Szerinted nekik nem hiányoznál?Nem tudom hogy milyen a kapcsolatotok,de akármilyen konfliktus van a családok között,attól ugyanúgy szeretik egymást!:)

Tudom,tudom nekem biztos könnyű beszélni,mert nincsenek gondjaim.Vannak.Mint mindenkinek.Csak igyekszem,próbálok optimistán vagy esetleg ha más nincs akkor sem pesszimistán,hanem realistán hozzá állni a dolgokhoz!:)

Mielőtt tényleg megtennéd,kérlek legalább egyvalamit próbálj meg/ki a fentiek közül.Hátha segít

:))

2015. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kötél, meg egy pár zsalutégla. Elmész a tengerhez, beevezel, magadra kötözöd a téglákat és mész úszni egyet. Soha senki nem fog megtalálni.
2015. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki igazán öngyilkos akar lenni, az nem köti egy világ orrára, hanem megteszi.


Az, aki kiáll - akár névtelenül is - a nyilvánosság elé nyafogni, az csak sajnáltatni akarja magát.


Legyen meg az akaratod: jajj, de szar neked, szegénykém!


Most aztán mars vissza dolgozni, és próbálj meg felnőtt ember módjára viselkedni, elég volt a hisztizésből és az önsajnálatból.


Mindenkinek megvan a maga baja, senki nem kíváncsi a tiédre. Oldd meg!

2015. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szívok, úgy 4-5 éve már, de én még szeretné hinni abban, hogy egyszer majd jobb lesz. Jó lenne megint boldognak lenni, úgyhogy én nem adom fel. Szerintem Te se tedd! Hinni kell, küzdeni! :)
2015. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugorj vulkánba!
2015. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!