Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mitől van már 2 hónapja...

Ez mitől van már 2 hónapja van ez? részletek lent!

Figyelt kérdés

amikor lefekszek aludni mintha "zuhannék" a semmibe és ugrok egy jó nagyot az ágyban és felébredek.


részletek: este 22 óra körül lefekszek az ágyba és amikor becsukom a szemem 10 perc után kezdek zuhanni a semmibe.

és utána ugrok egyet az ágyban (ez az ugrás az olyan hogy az oldalamon fekszek és a zuhanásból egyszer csak ugrok.

ez nem tudom hogy mitől van.

(a rossz fogalmazásért elnézést csak nagyon fáradt vagyok.)



2016. márc. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális dolog, szoktam így járni én is, amikor bealszol és kikapcsol az agyad akkor ellazulnak az izmaid, és ezt úgy érzi az agyad, mintha zuhannál és ettől megijed és újra bekapcsol.
2016. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2016. márc. 26. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, már a kérdésben megválaszoltad: fáradt vagy.
2016. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak megcsináltam az ágyat a kérdés kiírása után és attam a kutyának enni aztán jött az email hogy választ kaptam. És utána feküdtem le.
2016. márc. 27. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!