Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet elolvas...

Hány éves kortól lehet elolvasni a beavatott könyvet?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és el szeretném olvasni...

2016. márc. 28. 12:31
 1/4 Mayuri4486 ***** válasza:

Talán 13-15, de szerintem te is nyugodtan elolvashatod. :)

Mivel én is 12 éves vagyok, de nagyon tettszett a könyv és a film is.

2016. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem 15 évesen nagyon megrázott a vége. Pedig sokat olvasok, és nem csak rózsaszín szivárványfelhős könyveket, de nekem a vége az nagyon megrázó volt 15 évesen is. Azt mondanám, várj. (ha lány vagy, akkor többet, ha fiú, akkor talán már most is elolvashatod, bár nem látom értelmét.) Tényleg egy durva, nehezen feldolgozható könyv. 12 évesen még nem ajánlom.

17/L

2016. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A filmet láttam az elsőt és a másodikat is a második eléggé durva volt de nm rázott meg ....a harry potter is ha olvastátok az 5 dik könyvtől hát elég durva ....de azért kösz mindenkinek
2016. márc. 28. 13:30
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan olvashatod, a Harry Potter sokkal durvább, ahoz képest ez semmi. Meg alapból.
2016. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!