Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A beavatott című könyvet...

A beavatott című könyvet érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy jó,de túl kevés benne az érzelem. Ez igaz? Nektek hogy tetszett? 13/L

2014. jún. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Igazi különlegesség volt olvasni, mert az író E/1-ben és jelen időben írta. Remek könyv, van benne akció, izgalom, barátság, szerelem. Szerintem pont megfelelő volt, érzelem hiányát se láttam benne mert minden úgy volt benne adagolva, hogy igazán élvezet volt olvasni. Nemrég készült belőle film, ajánlom azt is, mert remekül visszaadja a könyv hangulatát, mondanivalóját. :)
2014. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyv ezerszer jobb volt mint a film. A filmben egy fő cselekményszálat kihagytak és csak darabokat raktak bele. Mindenképp olvasd el a könyvet mert ha láttad már a filmet akkor is értelmet nyer benne sok minden.
2014. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
irtó jó a könyv nagyon megéri.nekem a film is iszonyatosan tetszett bár én mindig külön tekintek rá és soha nem vonom össze a filmet a könyvel.mert így mindkettőt iszonyatosan lehet élvezni.olvasd el :)
2014. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanga9 válasza:
Nekem nagyon tetszett. Szerintem nem igaz, hogy nincs benne érzelem. Sőt!
2014. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!