Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még bármi jó az életben?

Lehet még bármi jó az életben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy depressziós vagyok, amiért 1 hónap és érettségizek, és fogalmam sincs hogy mi lesz utána. Hosszú évek kemény munkája volt az a baráti kör amit kialakítottam. Imádtam a középsulit, tényleg minden pillanatát. És nagyon nagyon jó volt gyereknek lenni, és nem törődni semmivel. És most hírtelen végeszakad mindennek. Mindenki máshova megy továbbtanulni, csak én maradok itt. Gondolom majd dolgozok, ahol halálra szivatnak majd. Itthon sem lakhatok örökké. Jönnek majd a számlák, nem lesz pénzem semmire, én ezt nem akarom. Úgy érzem mostantól semmi sem lesz már jó és a felnőtt élettel csak a baj van. Tudna valaki ellenérveket hozni? Mert tényleg kezdek már egyre jobban depressziós lenni. :S

21/L


2016. márc. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

21 évesen érettségizel?

Ha tudsz, érdemes lenne valahol továbbtanulni, mert így tényleg problémák lesznek.

Ha nem megy, akkor viszont keress egy tűrhető munkahelyet. 21 éves lánykánt erre van lehetőséged. De lépni kell hozzá.


A felnőtt élet meg nem rögtön lesz nehéz. Egyelőre a szüleiddel vagy, tudsz készülni rá. Utána is tudnak majd segíteni, nem leszel egyedül. Inkább majd a gyerekkel jönnek a komolyabb problémák.

2016. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak most Fog elkezdődni az élet
2016. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno ugyanígy voltam. Kellenek célok, álmok stb. ami motivál. Egyetemre is jó lenne járni, mert sok pluszt ad + közösséget.

Anno ên is pánikoltam, meg szenvedtem, de ez megszűnt. Amit meg léirtál az csak a dolgol negatív oldala. Nincs ilyen éles váltás, hanem tovább lépünk. Érettségi után legszívesebben bőgni tudtam volna, vagy 600* elolvastam Adytól az üzenet egykori iskolámba, ami azert segitett feldolgozni. De aztán rájössz, hogy azbélet megy tovább, nem lettél kevesebb. csak több.

2016. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor mi lesz veled, ha megszűnik a szülői háttér és tényleg a saját lábadon kell megállnod? Depizéssel nem fognak a problémák megoldódni, és még pénzt se fogsz tudni keresni.
2016. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!