Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezzel kapcsolatban lehet...

Ezzel kapcsolatban lehet bármi esélyem az életben?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, és most ugye bár szülő, tanár mind azt kérdi merre felé akarok tovább indulni, de a helyzet az, hogy gőzöm sincs róla. Egyszerűen nem tudom miben vagyok jó. Aztán arra gondoltam, hogy mivel sokan dicsérik a stílusom, az öltözködésem, esetleg ilyen téren van bármi esélyem? Hogy példát is mondják, van egy barátnőm akit én öltöztettem föl, és nekem köszönte hogy mennyien dicsérték meg aznap a megjelenéséért.

2015. aug. 3. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát stylist szeretnél lenni?

Ha jól végzed a munkád, persze, lehet esélyed :)

2015. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tudod mit szeretsz, szeretnél később csinálni? Én például imádtam mindig is a számítógépeket javítani, nő létemre, és most ebből élek. Nem akarok semmi nagy dolgot. Ha te öltöztetni szeretsz akkor lehetsz stylist vagy színházban is talán van valami hasonló munka.
2015. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a mukorcsolya. B zinak kell lenned, hogy befuss.
2015. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!