Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedettek vagytok? Pl. :...

Elégedettek vagytok? Pl. : családdal, iskolával, anyagi helyzettel, és főleg azzal amit eddig elértetek az életben? VAgy bármi amire büszkék vagytok, amit elértetek, megcsináltatok, vagy csak úgy van.

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat en szemely szerint meg lennek mindennel elegedve ha rendezodne egy ket komoly csaladi problema. De ezek nem fognak, mar jo par evesek es a szuleim ugy latszik nem unjak meg. Viszont buszke vagyok tobb mindenre is. A problemak ellenere is, a csaladi beket en szoktam fenntartani es erre buszke vagyok mert 4unk kozul csak en teszem ezt.
2009. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elozo vagyok: amugy jo kerdes :)
2009. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a családommal nem vagyok megelégedve egyáltalán, meg a szüleim elváltak. Az iskolával fogjuk rá, hogy elégedett vagyok, bár a légkör nem a legjobb, de a tanárok kifogástalanok. Az anyagi helyzetem elég pocsék, de még fiatal vagyok szerintem ahhoz, hogy dolgozzak. Úgyhogy ez nem zavar különösebben. Én pl sok mindenre büszke vagyok: a tanulmányi eredményemre, a kitartásomra, az akaraterőmre... meg ilyesmikre.
2009. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az iskolával nem vagyok megelégedve azért mert elég jó tanuló voltam és most több mint egy hónapot hiányoztam a suliból mert elég komoly betegségem volt,és félek hogy megbuktatnak,és hogy nem ugy teljesitek ahogy én azt elvárnám magamtól. Egyépként minden mással elégedett vagyok
2009. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon jó a kérdés!!!


Én személy szerint elégedett vagyok a szüleimmel,bár jobb lenne ha kevesebbet veszekednénk.

Elégedtett vagyok az én pici családommal,hiszen van egy szuper élettársam,aki csak a családjáért él és dolgozik,jól keres és semmi szenvedélye nincs. Na jó cigizik,de az belefér.

Van egy gyönyörű 3 éves kislányom,aki nagyon kedves közvetlen barátságos nagydumás kiscsajszi.

Anyagilag elvagyunk,jól keresünk mind a ketten,jól élünk,megvan mindenünk csak pénzük nincs félretéve sajnos.

Elégedett vagyok a munkámmal,mert világ életembe pultos szerettem volna lenni,most az vagyok.

Az egészségünkkel vagyok a legelégedettebb,talán ez a legfontosabb.


Elégedetlen vagyok azzal,hogy még nincs házam,de mondjuk még ráérek hiszen csak 22 éves vagyok és van hol laknom...:):)

2009. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Azért jó látni, hogy vannak elégedett emberek is!! Olyan sok elgédetlen, megkeseredet ember vesz körül, bár én mindig is pozitív felfogású voltam, ha volt gondom/gondunk mindig megoldottam/megoldottuk! Én is elégedett vogyok! Főleg a párommal már hat éve vagyunk együtt és mindig egyre boldogabbak vagyunk együtt!!!Mindig elérünk valami új dolgot, valamit amire régen vágytunk. Mindig vannak új dolgok körülöttünk!!! A családommal is elégedett vagyok, az iskoláimmal is . Most sajnos nincs munkám, de rajta vagyok az ügyön és vannak egyéb terveim :) ! Gyermekünk még nincs ,de szeretnénk, és még most nem tudunk próbálkozni, mert lehet, hogy közbe jön páromnak egy külszolgálat (katona)! De majd utána, addigra az én terveim is megvalósulnak a munkámmal kapcsolatban !Boltot fogok nyitni :) !!! És nem sok kell már hozzá!!! Szóval én nagyon boldognak mondhatom magam !!!szerencsére!!!

Remélem még sok elégedett, és boldog embert olvashatok itt!!!

2009. jan. 7. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a családommal nagyon elégedett vagyok,hisz tudom hogy a szüleink nagyon szeretnek minket és mindent megtesznek értünk,és azért hogy nekünk jobb legyen.Az anyagi helyzetünkre se szólhatok semmit,mindenem megvan amire szükségem van.Nem élünk nagy lábon,átlagos család vagyunk,de ha belegondolok nagyon sok család éhezik.Én egyenlőre még középiskolába járok,elég jó iskola,bár nem szeretek oda járni,mert nagyok az elvárások.
2009. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A családdal nem vagyok megelégedve, apám iszik és semmi se érdekli, nem törekedik semmire.

Anyagi helyzetünk se túl jó, lehetne mondjuk rosszabb is de sok minden kéne amire nincs pénz.

A suli elég rossz, sajnos jellemző hogy tele van cigányokkal akik persze nem tanulni járnak hanem másokat baszogatni, pénzzel lehúzni, verekedni és ezért még családi pótlékot is kapnak.

Csak saját magamra számíthatok és ha kijárom a sulit akkor elmegyek dolgozni és megpróbálok annyi pénzt összeszedni hogy legyen kocsim és később házam is.

2010. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!