Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenkinél is úgyvan, hogy a...

Mindenkinél is úgyvan, hogy a nagyobb testvér jobban elvan kényeztetve, mint az eggyel fiatalabb, ő kapja a jobb cuccokat? Van egy tesóm, és nálunk ez így van

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? A tesóm mindent megkap, amit kér, én meg soha semmit, miért van az , hogy a 2 évvel idősebb tesómnak kereken 3* akkora a szobája...?
2010. ápr. 5. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert valoszinuleg nincs mas szoba.. es nem, nem mindenkinel van igy. Te sem lehetsz valami erett ha ilyet kerdezel!
2010. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez furi, mert általában fordítva szokott lenni. Általában mindig a kisebbnek van meg mindene, ő kap meg mindent. Nálatok állhat valami a háttérben, hogy ez nem így van, nem értem, érdemes lenne utánakérdezni.
2010. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk igy van! Bátyámnak szintén 3* akkora szobája van!

És igen többet kap! De nem panaszkodom mert én is megkapom ami kell!:)

2010. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nővérem 2 évvel idősebb és sokkal jobban el van kényeztetve. bármit mond vagy tesz az úgy helyes (pedig nem jó tanuló hogy azt mondhassam hú de okos). és természetesen bármit akar megkapja. teljesen mindegy mennyi valahogy előteremti apukánk a pénzt rá csak "örüljön" nemtom mér van ez így. :(
2010. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a húgom van elkényeztetve jobban. :D
2010. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3an vagyunk 2 báty + 1 hug felállásban és senki sincs elkényeztetve. Nemtom hogy hozták ezt össze a szüleink de nagyon jó :D
2010. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 1,5 évvel fiatalbb húgom van elkényeztetve. Nem kell takarítania, teregetnie, anyám húsvét alkalmából be is ágyazott neki. Pedig egy hálátlan, lusta dög. De nem paaszkodásból mondom, elég nagy vagyok már ahhoz, hogy túl tegyem magam rajta. Csak elég bosszantó.
2010. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!