Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek ezeket az...

Ti hogyan kezelitek ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek most volt a szülinapja, és kitalálta magának, hogy szülihete lesz, és így mindennap kap ajándékot. Az elmúlt napokban csak arról tud beszélni, hogy ő most egy iphon 5öt kap, meg, hogy adidas superstart, meg hogy, kapott egy nikon vízálló, és egy polaroid kamerát. Meg, hogy a nővére kimegy külföldre, és hoz neki egy iphone 6ot.


Én mikor suliban ezekről beszél, igazából nem is figyelek, mert mindennap, minden órájában az orrom alá köti, hogy milyen sok és jó dolgokat kap. Egyébként én tudom, hogy ő nem tudja, hogy nekem ez nem esik jól, mert igaz, hogy van adidas superstárom, de azon kívül nincs sok menő dolgom. Csak azért nem veszi gondolom észre mert nagyon el van kényesztetve.


Ha mobilon beszélünk, és ő ezekről beszél, én csak egy like jelet, vagy egy ,,aha"-t küldök neki. Próbálom vele érzékeltetni, hogy ez már szánalmas, hogy folyton csak dicsekedik. Amúgy mindenkivel ezt csinálja, az osztályban odamegy random emberekhez és elkezd mesélni pl. az iphonejáról.

Ti mit csináltok az ilyen emberekkel?



2016. ápr. 6. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy pofonnal észhez téríteném és megmondanám neki, hogy le kéne szállni a magaslóról!Az a baj, hogy ha te nem szembesíted vele, akkor ő sose fog rájönni...
2016. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő miért a barátnőd? :D

Úgy kezelném, hogy előbb-utóbb valamit olyasmit beszólnék neki, hogy elég szar lehet, hogy semmi más jó nincs is az életében/őbenne, csak a "menő" cuccai.

2016. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!