Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok shoujo mangákat?

Mondanátok shoujo mangákat?

Figyelt kérdés
Még nem sokat olvastam de olyanokat szeretnék ami igazán romantikus mondjuk az se baj ha dráma. Ja és persze magyar legyen.

2016. ápr. 12. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj az animeaddicts oldalra, regisztrálós.

Ismertetőknél műfajban válaszd ki a shoujo-t, típus: manga, teljes fordítást is bepipáhatod, és ott van az oldalon rengeteg. Még beállíthatod rendezés szerint jobb oldalon felül pl.: értékelés szerint csökkenő


A fordított mangák általában más oldalakról származnak, természetesen az ő engedélyükkel, látogass el az eredeti csapathoz is, hisz ők fordították, és ott hamarabb látod az új fejezeteket. (ha van saját oldala)


Sok jó oldalra így találtam rá.

2016. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképpen megnézém
2016. ápr. 12. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most a Denkegi Daisy-t olvasom, és csak ajánlani tudom. A rajzolása nagyon szép és a történet is remek :) ;) Az első által említett oldalon fent van :)
2016. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!