Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a szituáció...

Mit tehetnék ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy iszonyat gyenge Toshiba laptopot születésnapomra (20 vagyok) amit legfőképp azért mert hamarosan egyetemre megyek. Viszont én egy nagy gamer vagyok és nem hagy nyugodni a gondolat hogy ha legalább én választhattam volna a gépet, ugyanezért az árért kétszer olyan jót találtam volna. Ha ezt most eladnám és vennék egy másikat, azzal igencsak megsérteném szüleimet de ezzel egyszerűen Wordon meg Minecrafton kivul semmit nem lehet kezdeni. :(
2016. ápr. 16. 07:17
 1/1 szántóvető ***** válasza:
ha az anyagi helyzetetek megengedi akkor említsd meg a szüleidnek hogy ez egy sokéves modell és nem felel meg neked.vagy becserélhetnéd egy ugyanilyen típusúra és kinézetűre ami erősebb.
2016. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!